🚨 اخبار ارز دیجیتال

Hodlnaut با خریداران بالقوه برای فروش ادعاهای شرکت و FTX کار می کند: گزارش

گزارش شده است که مدیر قضایی منصوب شده توسط دادگاه Hodlnaut در حال امضای قراردادهای عدم افشای اطلاعات با خریداران بالقوه است.

Hodlnaut، یک شرکت مشکل دار وام دهنده رمزنگاری گزارش شده است که با چندین سرمایه گذار بالقوه برای فروش مشاغل و سایر دارایی ها کار می کند.

بلومبرگ در فوریه گزارش داد.

مدیر حقوقی موقت Hodlnaut پس از اینکه این شرکت به دنبال حمایت از طلبکاران بود، چندین پیشنهاد برای به دست آوردن تجارت ارزهای دیجیتال مستقر در سنگاپور دریافت کرده است. این گزارش با استناد به سوگندنامه ها خاطرنشان می کند که مدیران حقوقی در حال امضای قراردادهای عدم افشا با سرمایه گذاران بالقوه هستند.

در این سوگندنامه آمده است که تا ۹ دسامبر، گروه Hodlnaut در مجموع ۱۶۰.۳ میلیون دلار (۶۲ درصد از بدهی معوق) به شرکت ها و نهادهایی از جمله بنیاد الگوراند، سامترید متولی، سام فین تک و ژان مارک ترمئو متعهد شده است. که نشان می داد بدهکار است.

همانطور که قبلاً گزارش شده بود، حساب FTX Hodlnaut دارای ۵۱۴ بیت کوین (BTC)، ۱۳۹۵ اتر (ETH)، ۲۸۰۳۴۸ توکن USD Coin (USDC) و ۱۰۰۱ توکن FTX (FTT) بود. طبق گزارش ها، این شرکت بیش از ۱۸ میلیون دلار دارایی دیجیتال در صرافی های متمرکز مانند FTX، Deribit، Binance، OKX و Tokenize دارد.

Hodlnaut که زمانی یک پلتفرم پیشرو در وام دادن به ارزهای دیجیتال بود، به دلیل کمبود نقدینگی ناشی از بازار نزولی عظیم سال ۲۰۲۲، مجبور به توقف فعالیت خود شد. پس از توقف برداشت ها در ماه آگوست، Hodlnaut از دادگاه های سنگاپور حمایت طلبکاران را دریافت کرد و توانست شرکت را تحت نظارت دادگاه بازسازی کند. دادگاه مشاوران شرکت EY، ای منگ ین آنجلا و آرون لوه چنگ لی را به عنوان مدیران موقت قضایی منصوب کرد.

مربوط: سلسیوس فهرستی از کاربرانی را منتشر می‌کند که واجد شرایط برداشت بیشتر دارایی‌های خود هستند

این خبر چند هفته پس از آن منتشر شد که طلبکاران Hodlnaut طرح بازسازی پیشنهادی را رد کردند و خواستار انحلال دارایی های این پلت فرم شدند. در عوض، طبق گزارش‌ها، طلبکاران خواستار انحلال فوری و توزیع دارایی‌های باقی‌مانده بین طلبکاران خود شدند تا ارزش باقی‌مانده را به حداکثر برسانند.

Hodlnaut یکی از شرکت‌هایی است که در خدمات وام‌دهی ارز دیجیتال تخصص دارد. کاربران می توانند ارزهای رمزنگاری شده را که در ازای پرداخت سود دوره ای به وام گیرندگان وام داده می شوند، سپرده گذاری کنند. زمستان کریپتو ۲۰۲۲ عملکرد وام دهندگان رمزارز از جمله شبکه Celsius، BlockFi، Genesis، Vauld و دیگران را مختل کرده است. بسیاری از مدیران صنعت بر این باورند که وام های رمزنگاری همچنان می تواند بازار نزولی را تحمل کند، اما برخی شرایط هنوز باید برآورده شوند.

نویسنده: Helen Partz

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا