🚨 اخبار ارز دیجیتال

سند Hinman: مفاهیم برای XRP، SEC Trust و موارد دیگر


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

پرونده هینمن بیش از دو سال است که در دسترس ریپل بوده است، و در حالی که بسیاری مشتاقانه منتظر انتشار آن بودند، دیگران از نبود بمب واقعی ناامید شدند.

پس از یک رفت و برگشت طولانی بین ریپل و کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC)، پرونده Hinman سرانجام در ۱۲ ژوئن باز شد و برای عموم منتشر شد، اما دقیقاً چه چیزی را فاش می کند؟

در حالی که اسناد بسیار گسترده هستند و می توان آنها را در منابع عمومی مانند دسترسی عمومی به سوابق الکترونیکی دادگاه (PACER) و CourtListener پیدا کرد، وکیل جیمز فیلان در ۱۳ ژوئن توییت کرد که اسناد را در دو نشانی اینترنتی پست کرده است.

جان دیتون، وکیل طرفدار XRP و بنیانگذار CryptoLaw، در صحبت با Cointelegraph اندکی پس از لغو مهر و موم، گفت: “این سند توسط ریپل به عنوان یک قرارداد سرمایه گذاری توسط XRP (XRP) ارائه/فروخته شد. به اینکه آیا او بازداشت شده است یا خیر.» ، یا موقعیت XRP در بازار ثانویه ایالات متحده.

این به عنوان یک دفاع کلیدی برای ریپل در نبرد قانونی با SEC در نظر گرفته می شود. اما کسانی که به دقت پرونده را زیر نظر دارند می دانند که با وجود رئیس SEC، جی کلیتون، انتظار نمی رفت که این اسناد این کار را انجام دهند. مراجعه کنید در یک سخنرانی در سال ۲۰۱۸، او اظهار داشت که “رویکردی که ما برای ارزیابی اینکه آیا دارایی دیجیتال یک امنیت است یا نه” دیدگاه شخصی رئیس وقت امور مالی شرکت ویلیام هینمن است که گفت: “این لزوما یک کمیته نیست بلکه شامل یک کمیته است. سلب مسئولیت بیان می کند که منعکس کننده نظرات ”

پرونده Hinman به قدری موضوع داغی شده است که بسیاری دیگر از وکلای ارزهای دیجیتال نیز تعجب می کنند که چه معنایی برای XRP و Ether (ETH) دارد.

“برگر با هیچ”؟

پس از افشای این اسناد، بسیاری از اطرافیان، از جمله گابریل شاپیرو، مشاور عمومی شرکت ارزهای دیجیتال دلفی آزمایشگاه‌ها، در توییتر آنها را “هیچ همبرگر” نامیدند، اما دعوای حقوقی بین ریپل و SEC چه تاثیری نداشت.

فرد ریسپولی، یک وکیل طرفدار XRP و بنیانگذار قانون Hodl، زمانی که در برنامه ظاهر شد، دیدگاه متفاوتی داشت. رمز برای فکر کردن او گفت که با وجود اینکه «همه می‌دانستند که یک درب گردان» بین رگولاتورها و شرکت‌های خصوصی و «پشت‌صحنه معاملات» وجود دارد، عموم مردم هرگز این فرصت را نداشتند که آن را به این وضوح ببینند. نادر در در ایمیل نمایش داده می شود.

به عبارت دیگر، این سند ممکن است در قضاوت درباره امنیت XRP به Ripple کمکی نکند، اما بر اعتبار SEC تأثیر می گذارد. این امر حتی واضح‌تر نشان می‌دهد که چرا هینمن علی‌رغم اعتراض‌های سایر بخش‌های SEC سخنرانی کرد.

این سند همچنین آنچه را که لورا جاروسلیک، وکیل دادگستری SEC معتقد است تصدیق کرده است که توکن‌ها در یک شبکه غیرمتمرکز می‌توانند در یک «شکاف نظارتی» وجود داشته باشند، تأکید می‌کند. یک گروه “کنترل کننده”، اما مانند کارت های اعتباری و داروها، “ممکن است مقرراتی برای محافظت از خریداران لازم باشد.”

نظر از Jarslik.منبع: مقالات Hinman

این مهم است زیرا گری جنسلر، رئیس فعلی SEC، بارها اعلام کرده است که معتقد است همه ارزهای دیجیتال، به جز بیت کوین (BTC)، اوراق بهادار هستند و از قبل قوانینی در مورد ارزهای دیجیتال وجود دارد. ممکن است چنین باشد.

تقویت سیستم دفاعی در برابر اخطار منصفانه ریپل

دفاعیه اعلامیه انصاف ریپل به این ادعاها می پردازد که SEC قبل از شکایت از ریپل به دلیل کلاهبرداری اوراق بهادار در دسامبر ۲۰۲۰ اطلاعیه کافی ارائه نکرده است.

با این حال، دفاع عموماً قوی تلقی نمی‌شود، زیرا سابقه قضایی طولانی مدت – آزمون هوی که تعیین می‌کند آیا معامله به عنوان یک قرارداد سرمایه‌گذاری یا امنیت واجد شرایط است یا خیر – اطلاعیه منصفانه در نظر گرفته می‌شود.

با این حال، دیتون در مصاحبه ای با کوین تلگراف گفت که این اسناد ادعاهای ریپل را تایید می کند که این سخنرانی باعث آشفتگی بازار شده و مانع از توانایی شرکت کنندگان در بازار برای قضاوت دقیق اوراق بهادار بر اساس تست هوی می شود.

این سند به ریپل (و سایر شرکت‌ها) کمک می‌کند تا استدلال کنند که این سخنرانی چنان سردرگمی در بازار ایجاد کرد که فعالان بازار به درستی از آنچه توسط قانون فعلی ممنوع است آگاه نبودند.

اعتبار SEC

اسناد هینمن مکالمات بین اعضای مختلف SEC را نشان می دهد که سعی داشتند سخنرانی های خود را برای انتشار عمومی آماده کنند.

همانطور که استوارت آلدروتی، مدیر ارشد حقوقی Ripple، استوارت آلدروتی، در یک موضوع توییتری در ۱۳ ژوئن اشاره کرد، این ایمیل همچنین نشان می‌دهد که هینمن بازخوردهایی را از بخش‌های دیگر SEC دریافت کرده است. مبنای قانونی نداشت.

Deaton’s CryptoLaw در ۱۴ ژوئن میزبان یک میزگرد با همکار وکیل ارزهای دیجیتال جرمی هوگان و وکیل سابق اوراق بهادار SEC مارک فیگل بود که ۱۶ سال را با این موسسه گذراندند.

در طول بحث میزگرد، فایگل موافقت کرد که این ایمیل حاوی هیچ گونه اظهارات بمب واقعی مرتبط با این پرونده نیست، اما برخی تضاد منافع احتمالی را برجسته کرده است. او بارها اعلام کرده است که نمی‌خواهد انگیزه‌هایی را به هینمن نسبت دهد، اما افزود:

من سعی می‌کنم به هر دو طرف نگاه کنم. بنابراین دوست ندارم که بگویم چیزی غیراخلاقی در اینجا وجود دارد، اما برخی مسائل متناقض در اینجا وجود دارد که به نظر من بسیار ناامیدکننده است.» همه ما می‌توانیم موافق باشیم که برخی از اقدامات بد وجود دارد. ”

قبل و بعد از کار برای SEC، هینمن برای شرکت حقوقی Simpson Thacher & Bartlett کار می کرد. این شرکت حقوقی عضوی از Enterprise Ethereum Alliance بود، یک گروه مدافع که به دنبال ترویج استفاده از فناوری بلاک چین اتریوم است.

به گفته گروه ناظر Empower Oversight Whistleblowers and Research، که در ابتدا درخواست آزادی اطلاعات را ارائه کرد که منجر به پرونده هینمن شد، هینمن «در دوران تصدی خود در SEC، او متهم بود که سیمپسون تاچر را متهم کرده بود که صدها میلیون دلار دریافت می کردم. “

همانطور که هوگان در طول بحث میزگرد توضیح بیشتری داد، مفهوم این بود که هینمن اساساً به اتر یک پاس آزاد داد و در سخنرانی خود اتر یک امنیت بود (که قبلاً توسط برخی به عنوان “ETHgate” شناخته می شد). نبود.

مربوط: آردروتی ریپل خواستار تحقیق در مورد بیل هینمن و سخنرانی بدنام اوست

هوگان دیدگاه مشابهی را بیان کرد و پیشنهاد کرد که ایمیل حاوی محتوای زیادی نیست که ریپل بتواند از آن به طور تهاجمی در دعوا استفاده کند، اما هینمن خاطرنشان کرد که، به ویژه در مورد سخنرانی اولیه پیش‌نویس خود، پیشنهاد کرد که آنها باید بیشتر نگران محتوای آن باشند. ایمیل نسبت به SEC. او آن را «سخنرانی اتر» نامید.

تقویت موقعیت اتر

دیتون همچنین گفت که معتقد است «این سند گفتاری برای اتریوم مفید است» و «می‌تواند برای توکن‌های ERC-20 مانند Dragonchain» که توسط بلاک چین اتریوم مدیریت می‌شود نیز مفید باشد.

اگر SEC ادعا کند که شبکه به اندازه کافی غیرمتمرکز است، آن توکن ها حتی از ریپل استدلال عادلانه تری دارند.

این همچنین در نظرات دفتر مشاور عمومی ذکر شد، که به اشتراک گذاشت که این بخش “در مورد گنجاندن اظهارات مستقیم در مورد اتر در سخنرانی خود ملاحظاتی دارد” و “موضع متفاوتی در مورد اتر اتخاذ نمی کند.” دشوار خواهد بود. ” او گفت. اتر آینده. ”

سازندگان NFT: “اوه خدای من، من آن را دیده ام!” – Coldie’s Snoop Dogg، Vitalik، McAfee NFT



نویسنده: Luke Huigsloot

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا