🚨 اخبار ارز دیجیتال

پالایشگاه دولتی هند HPCL از بلاک چین برای تأیید سفارشات خرید استفاده می کند

هندوستان پترولیوم، یکی از بزرگ‌ترین شرکت‌های نفت و گاز هند، در حال راه‌اندازی یک سیستم بلاک چین است که اعتبارسنجی خودکار سفارش‌های خرید را امکان‌پذیر می‌کند.

پالایشگاه دولتی هندوستان پترولیوم لیمیتد (HPCL)، یکی از بزرگترین شرکت های نفت و گاز هند، در حال راه اندازی یک سیستم بلاک چین برای فعال کردن اعتبارسنجی خودکار سفارشات خرید (POs) است.

این شرکت‌ها در بیانیه‌ای مشترک اعلام کردند که HPCL با شرکت نرم‌افزار بلاک چین Zupple Labs برای ادغام فناوری احراز هویت دیجیتال مبتنی بر بلاک چین در سیستم سفارش خود شریک شده است.

با استفاده از فناوری اعتبارسنجی آزمایشگاه‌های Zupple به نام LegitDoc، HPCL می‌تواند POهای دیجیتالی را بدون تأیید درخواست‌های PO به صورت دستی برای فروشندگان صادر کند. از دیدگاه تایید کننده شخص ثالث، این پروژه توانایی تأیید مستقیم اعتبار PO ها را به صورت خودکار در وب سایت HPCL فراهم می کند.

یکی از سخنگویان HPCL به کوین تلگراف گفت: «این پیاده سازی به خودکارسازی اعتبار سنجی HPCL PO برای طرف های خارجی کمک می کند. این نماینده گفت: «این کار با ادغام سیستم بلاک چین با e-PO داخلی HPCL برای تولید POهای ضد دستکاری و قابل تأیید کار می کند.

«این سفارش‌های خرید را می‌توان برای فروشندگان ارسال کرد و با اشخاص ثالث به اشتراک گذاشت. اعتبار سنجی‌های شخص ثالث می‌توانند مستقیماً در برنامه تأیید اعتبار پرتال فروشنده HPCL این POها را تأیید کنند.»

به گفته یکی از سخنگویان HPCL، این شرکت در شش ماه گذشته با آزمایشگاه‌های Zupple در پروژه‌های بلاک چین همکاری کرده است. این نماینده گفت: «HPCL ساخت سیستم PO بلاک چین را با موفقیت به پایان رسانده است و همین تسهیلات به طور رسمی در این ماه در اختیار فروشندگان قرار خواهد گرفت.

مربوط: شرکت نفت آرژانتین استخراج ارزهای رمزپایه را با استفاده از تولید برق گاز باقیمانده آغاز می کند

این سخنگو گفت که HPCL یک سیستم PO مبتنی بر بلاک چین را بر روی بلاک چین های خصوصی و عمومی پیاده سازی کرده است.

به گفته نیل مارتس، یکی از بنیانگذاران و رهبر کسب و کار Zupple Labs، سیستم تایید PO “دو بلاک چین موازی” را که به عنوان لایه های پرداخت مورد استفاده قرار می گیرند، پیاده سازی می کند، از جمله یک بلاک چین عمومی Near و یک بلاک چین خصوصی Hyperledger Fabric. مارتس خاطرنشان کرد که دومی به عنوان بخشی از استراتژی تداوم کسب و کار و بازیابی فاجعه HPCL مورد استفاده قرار گرفت. طبق گفته آزمایشگاه های Zupple، HPCL از اواسط اکتبر ۲۰۲۳، ۳۰۰۰ PO را از طریق این مرکز صادر کرده است.

مجله: حقیقت پشت انقلاب بیت کوین کوبا: گزارش میدانی

نویسنده: Helen Partz
منابع:
Cointelegraph | CoinDesk | U.Today

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا