اخبار ارز دیجیتال

هیندنبورگ تحقیقات مسدود کردن موقعیت های فروش کوتاه را گزارش می دهد


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

در این گزارش آمده است: “بلاک تعداد کاربران واقعی را به شدت اغراق می کند و هزینه جذب مشتری را دست کم می گیرد.”

گزارشی پس از تحقیقات دو ساله توسط Hindenburg Research ادعا می‌کند که شرکت پرداخت دیجیتال بلاک “به طور سیستماتیک از اطلاعات جمعیتی که ادعا می‌کند پشتیبانی می‌کند استفاده کرده است” و این شرکت را به اغراق در معیارهای کاربر و تسهیل کلاهبرداری متهم کرده است.

بر اساس گزارشی در ۲۳ مارس، هیندنبورگ ریسرچ گفت که شیوه‌های بلاک به کاربران اجازه می‌دهد تا حساب‌های جعلی راه‌اندازی کنند و به بسیاری از مجرمانی که از این پلتفرم برای سرقت وجوه استفاده می‌کنند، پاسخ دهند. این گزارش می گوید که افراد داخلی Block، از جمله بنیانگذاران جک دورسی و جیمز مک کلوی، مدیر مالی آمریتا آهوجا و مدیر Cash Up برایان گراسادونیا، بیش از ۱ میلیارد دلار از سهام شرکت را فروخته اند. تسهیل کلاهبرداری ”

“جادو” پشت کسب و کار براک در مورد نوآوری مخرب نیست، بلکه در مورد ترویج کلاهبرداری علیه مصرف کنندگان و دولت ها، فرار از مقررات، پنهان کردن وام ها و هزینه های غارتگرانه به عنوان فناوری انقلابی و اغراق است. تمایل شرکت برای گمراه کردن سرمایه گذاران با معیارهای منتشر شده. . حتی اگر مشخص شد که کاربر در کلاهبرداری یا سایر فعالیت‌های ممنوعه دست داشته است، بلاک بدون ممنوع کردن کاربر، حساب را در لیست سیاه قرار داد.

این گزارش به تغییراتی در تجارت بلاک اشاره می‌کند که در اوایل همه‌گیری سال ۲۰۲۰ آغاز شد و بسیاری از افراد حساب‌های Cash App را برای دریافت محرک‌های اقتصادی و مزایای بیکاری از دولت ایالات متحده فعال کردند. مصاحبه‌های هیندنبورگ با کارمندان سابق نشان می‌دهد که تقریباً ۴۰ تا ۷۵ درصد از حساب‌های بازبینی شده جعلی، درگیر کلاهبرداری یا مرتبط با یک فرد واحد هستند.

مربوط: بلاک جک دورسی از Bitcoin.com به دلیل نقض علامت تجاری شکایت می کند

مانند شرکت های خدمات مالی سنتی، [Block’s] هیندنبورگ می‌گوید، تمرکز بر پنهان کردن وام‌ها و کارمزدهای غارتگرانه به عنوان محصولات نوآورانه، فرار از مقررات، و اتخاذ بدترین سیاست‌های انطباق برای سود بردن از تسهیل کلاهبرداری علیه مصرف‌کنندگان و دولت‌ها است. به نظر می‌رسد که آنها این کار را انجام می‌دهند.” شرط ببندید که نتیجه “هزینه انجام تجارت” خواهد بود، یا حداقل بعدا خواهد آمد. ”

هیندنبورگ به عنوان بخشی از گزارش خود اعلام کرد که در بلاک موضع کوتاهی گرفته است. تا زمان انتشار این مقاله، قیمت سهام بلاک طی ۲۴ ساعت گذشته با بیش از ۱۳ درصد کاهش به ۶۳.۳۸ دلار رسیده است.

مجله: کارکنان جعلی و حملات اجتماعی: پذیرش کریپتو یک میدان مین استنویسنده: Turner Wright

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا