🚨 اخبار ارز دیجیتال

نمودار پنهان اتریوم به انفجار نوسانات اشاره دارد

تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

نمودار ETHBTC اغلب نادیده گرفته می شود، اما این نمودار “پنهان” ممکن است بهترین گزینه برای یافتن چرخه های رشد نوسانات باشد. چیزی که این نمودار را خاص می کند، توانایی آن در اشاره به نوسانات نوسانات در بازار است.

افزایش ETHBT معمولاً نشانه آن است که پول در شبکه اتریوم جریان دارد. این جریان فقط پول نقد بیکار نیست. فعال است، به دنبال بازده است و اغلب به DeFi اتریوم، پلتفرم‌های معاملاتی اهرمی و کوین‌های میم منتقل می‌شود. این بخش‌ها به دلیل ماهیت پرخطر و با پاداش بالا بدنام هستند که طبیعتاً منجر به نوسانات بیشتر می‌شود.

ETHBTC
نمودار ETH/BTC از TradingView

وقتی به نمودار نگاه می کنیم، می بینیم که نرخ ETHBTC سهم خود را از فراز و نشیب داشته است. اخیراً می‌توانیم شاهد یک روند نزولی باشیم که نشان می‌دهد اتریوم در حال از دست دادن مقداری زمین در برابر بیت‌کوین است.

اتریوم زمانی که ورودی های بیشتری از بیت کوین دریافت می کند، راهی برای افزایش نوسانات دارد. افزایش ناگهانی نرخ ETHBTC می‌تواند پیش‌گویی از تغییر بازار گسترده‌تر باشد و سیگنالی باشد که سرمایه‌گذاران باید خود را برای یک دوره معاملات فعال آماده کنند.

به همین ترتیب، نمودار SOLBTC را می توان به عنوان شاخص دیگری در نظر گرفت. سولانا، با اکوسیستم DeFi و dApp در حال تکامل خود، ممکن است بر نوسانات بازار نیز تأثیر بگذارد.

جهش قابل توجهی از پایین ترین سطح اخیر در نمودار فعلی وجود دارد. این نوع حرکت معمولاً قبل از افزایش فعالیت معاملاتی در اتریوم است زیرا سرمایه‌گذاران نسبت به مزیت قیمت نسبی واکنش نشان می‌دهند. این نرخ در گذشته اخیر کاهش یافته است، اما اگر نمودار شروع به انحنا به سمت بالا کند، می‌تواند به این معنی باشد که اتریوم و در نتیجه بازار ارزهای دیجیتال، به سمت یک حرکت وحشیانه پیش می‌روند.

منبع: U.Today

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا