🚨 اخبار ارز دیجیتال

چرا Uniswap (UNI) 55٪ در ۲۴ ساعت به دست آورد؟

تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

در یک دوره ۲۴ ساعته، UNI افزایش قیمت قابل توجهی را تجربه کرد. این قیمت با ۵۵ درصد افزایش به اوج چشمگیر از ۷.۱۵ دلار به ۱۲.۷۷ دلار رسید که نشان دهنده افزایش ۷۹ درصدی بود. اما یک سوال قانونی وجود دارد: چه چیزی باعث افزایش قابل توجهی در ارزش UNI شد؟

افزایش خارق‌العاده قیمت UNI را می‌توان مستقیماً به آخرین پیشنهاد مدیریتی Uniswap نسبت داد.

UNIUSDT
نمودار UNI/USDT از TradingView

در این مورد، شرکت سرمایه گذاری خطرپذیر a16z، که دارای ۶۴ میلیون توکن UNI به ارزش تقریبی ۷۲۰ میلیون دلار یا ۶.۴ درصد از کل عرضه UNI است، تأثیر بالقوه تعیین کننده ای بر رأی دارد. با حد نصاب حد نصاب تنها ۴ درصد از عرضه UNI برای رای «بله»، قدرتی که a16z به کار می‌برد قابل توجه است.

تحقیقات بیشتر نشان می‌دهد که a16z این تخصیص عظیم UNI را از کیف‌پول‌های تعیین‌شده برای تیم Uniswap، سرمایه‌گذاران و مشاوران دریافت کرده است. این توزیع استراتژیک در بین ۳۱ کیف پول مختلف می تواند به طور قابل توجهی بر نتیجه آرای اجرایی تأثیر بگذارد و توانایی تأثیرگذاری بر تصمیمات را فراهم کند.

علاوه بر این، این واقعیت که قبل از افزایش قیمت، افزایش در قدرت خرید UNI مشاهده شد، نشان می‌دهد که اطلاعات داخلی ممکن است دخیل باشد. برخی از افراد یا نهادها ممکن است بر اساس اطلاعات غیر عمومی در مورد تأثیر پیشنهاد بر ارزش UNI عمل کرده باشند.

از دیدگاه عملکرد قیمت، توکن Uniswap یک الگوی پمپ رایج را نشان می دهد که در آن قیمت یک دارایی به طور غیر طبیعی با نوسانات بالا افزایش می یابد. در حال حاضر اصلاح جزئی صورت گرفته است. ما می‌توانیم انتظار داشته باشیم که حرکت قیمت فعلی بدتر شود زیرا سرمایه‌گذاران میان‌مدت و بلندمدت سودهای فعالی کسب می‌کنند.

منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا