🚨 اخبار ارز دیجیتال

در اینجا دلیل برنده شدن کوین بیس است: نظر تحلیلگران

Elliott Z. Stein، تحلیلگر ارشد دعوی قضایی در Bloomberg Intelligence، دیدگاه خود را در مورد اینکه چرا Coinbase صرافی رمزارز ایالات متحده شانس بسیار خوبی برای برنده شدن در نبرد حقوقی با SEC ایالات متحده بر سر ارائه اوراق بهادار و اتهامات دلالی دارد، به اشتراک گذاشت.

کارشناس بلومبرگ می گوید کوین بیس ۷۰ درصد شانس برنده شدن دارد.

الیوت زی استین در X (توئیتر سابق) گفت که Coinbase، برترین صرافی ارزهای دیجیتال ایالات متحده، ۷۰ درصد شانس پیروزی قانونی در برابر کمیسیون بورس و اوراق بهادار دارد. این صرافی تعریف قانع‌کننده‌تری از قرارداد سرمایه‌گذاری ارائه کرد تا ثابت کند که ارائه خدمات تجارت آلت‌کوین نمی‌تواند به عنوان عرضه غیرقانونی اوراق بهادار تفسیر شود.

در حالی که هر دو طرف توافق دارند که توکن‌های ارزهای دیجیتال (آلت کوین‌ها) اوراق بهادار ثبت نشده نیستند، وضعیت «قرارداد سرمایه‌گذاری» سؤال دشوار دیگری برای قاضی کاترین پولک فایلا از دادگاه ناحیه ایالات متحده در ناحیه جنوبی نیویورک است.

نمایندگان کوین بیس تاکید می کنند که خرید توکن ها شامل توافق بین ناشر و خریدار نیست و بنابراین نباید به عنوان یک قرارداد سرمایه گذاری تنظیم شود.

پس از پیوستن به این فرآیند، استین نسبت به آینده کوین‌بیس خوش‌بین‌تر شد. در حالی که او قبلا انتظار رد بخشی از ادعاهای SEC را داشت، اکنون به این نتیجه رسیده است که Coinbase باید برای اخراج کامل مبارزه کند.

همچنین شایان ذکر است که کارشناس حقوقی احتمال شکست Grayscale SEC را ۷۰٪ در مارس ۲۰۲۳ تخمین زد. پیروزی در دادگاه گری اسکیل یکی از بزرگترین موفقیت های نظارتی در فضای کریپتو در سال گذشته بود.

این کارشناس انتظار دارد این تصمیم در سه ماهه دوم سال ۲۰۲۴ اعلام شود

استین همچنین به Ripple v. او همچنین تصمیم در مورد SEC را یادآور شد که تأیید می کند فروش آلتکوین ها با آزمون Howey که برای تعریف یک امنیت استفاده می شود مطابقت ندارد.

این کارشناس اضافه کرد که کوین بیس همچنین شانس خوبی برای دفاع از حق خود برای تجارت آلتکوین ها در دادگاه عالی دارد.

علیرغم پیچیدگی این فرآیند، تحلیلگران بلومبرگ نسبت به جدول زمانی خوشبین هستند. به گفته وی، این تصمیم به احتمال زیاد در پایان سه ماهه دوم سال ۲۰۲۴ اعلام خواهد شد.

همانطور که قبلا در U.Today پوشش داده شد، جان دیتون، وکیل برجسته رمزارز و مدافع XRP تخمین زد که Coinbase بیش از ۵۰٪ شانس برنده شدن در اکتبر ۲۰۲۳ دارد.

منبع: U.Today

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا