🚨 اخبار ارز دیجیتال

ساتوشی ناکاموتو، خالق بیت‌کوین درباره ریپل، نویسنده «پدر پولدار، پدر فقیر»، واکنش احتمالی خود را در صورت سقوط بیت‌کوین به اشتراک می‌گذارد: Crypto News Digest توسط U.Today

به سه داستان مهم ارائه شده توسط U.Today در آخر هفته گذشته نگاهی بیندازید.

ساتوشی ناکاموتو خالق بیت کوین در مورد ریپل چه گفت:

مارتی مالمی، یکی از اولین (۲۰۰۹-۲۰۱۱) توسعه دهندگان بیت کوین، اخیرا پلت فرم X برای به اشتراک گذاشتن آنچه که ادعا می کرد مکاتبه با خالق بیت کوین جعلی ساتوشی ناکاموتو است. یکی از جالب ترین تبادلات در بین پیام های اعلام شده مربوط به ریپل است و بینشی به افکار ناکاموتو در مورد پروژه در مراحل اولیه آن می دهد. طبق اسناد منتشر شده توسط مالمی، ناکاموتو به رویکرد منحصربه‌فرد ریپل برای توزیع اعتماد در سراسر شبکه، برخلاف سیستم‌های متمرکزتر ابراز علاقه کرده است. صحت این اسناد هنوز تأیید نشده است، اما اگر درست باشد، این افشا نه تنها نگاهی نادر به مراحل اولیه ایجاد ارزهای دیجیتال ارائه می‌کند، بلکه منجر به ارزیابی مجدد رابطه بین دو بازیگر اصلی بازار ارز دیجیتال می‌شود. بیت کوین و ریپل. .

نویسنده “پدر پولدار پدر بی پول” اقدامات احتمالی در صورت سقوط بیت کوین را توضیح می دهد

در پست اخیر X، رابرت کیوساکی، نویسنده و کارشناس برجسته مالی «پدر پولدار پدر فقیر». پاسخ داد یک سوال متداول در مورد بیت کوین، به ویژه سقوط قیمت احتمالی آن. سوال این است: “اگر بیت کوین سقوط کند چه اتفاقی می افتد؟” کیوساکی نوشت که پاسخ او برای بیت کوین، طلا و نقره یکسان خواهد بود. اگر هر یک از این دارایی ها سقوط کند، او “خوشحال” خواهد بود و “وقتی سقوط تمام شد، بیشتر خرید خواهد کرد.” برای نویسنده، سقوط بازار چیزی جز تخفیف در یک دارایی خاص و فرصت مناسب برای خرید آن نیست. به همین دلیل کلمه چهار حرفی مورد علاقه او «تخفیف» است. پسندیدن گزارش شده توسط U.Todayهفته گذشته کیوساکی پیش بینی کرد که بیت کوین تا ژوئن ۲۰۲۴ به سطح قیمت ۱۰۰۰۰۰ دلار خواهد رسید.

شیبا اینو (SHIB) وارد دوران جدیدی می شود، جامعه هیجان زده است

یک پیشرفت مهم اخیر پروژه شیبا اینو است. وارد دوره جدیدی شد نمایشی از نوآوری Shiba Inu با قدم گذاشتن در آزمایش آزمایشی استانداردهای DN404. پست رسمی X به تاریخ ۲۴ فوریه بیان می‌کند که این حرکت نشان‌دهنده «گام جسورانه دیگری به جلو» است. به عنوان یادآوری، “Divisible NFT-404” یا DN404 یک قالب پیاده‌سازی توکن بر اساس مشخصات توکن ERC-20 و ERC-721 موجود است که ادعا می‌کند “سازگاری کامل” با هر دو چارچوب است. به گفته شبوشی های رسمی Sheboshis، توکن‌های هیبریدی و NFT که استاندارد DN404 را پذیرفته‌اند، در ۲۰ فوریه عرضه شدند و ظرف چند روز پس از عرضه به فروش رسیدند.


منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا