اخبار ارز دیجیتال

هکر چه مقدار XRP موفق به فروش قبل از مسدود شدن حساب ها شده است؟

تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

یکی از بنیانگذاران ریپل قربانی یک رخنه امنیتی شد که منجر به فروش غیرمجاز بیش از ۲۰۰ میلیون XRP شد. معاملاتی که بین ساعت ۱۱:۰۰ و ۲۲:۰۰ UTC انجام شد منجر به فروش خالص تقریباً ۱۰۰ میلیون XRP، عمدتاً در صرافی‌های Binance و OKX شد. این سری از واگذاری‌های بزرگ منجر به خروج خالص قابل‌توجهی در دلتای حجم تجمعی XRP Spot به دنبال فشار خالص خرید و فروش شد.

ارزش XRP از دست رفته در این فروش غیرقانونی بسیار بالا است. بر اساس رقم خالص فروش CVD و با در نظر گرفتن میانگین قیمت XRP در بازار در زمان معامله، تخمین زده می‌شود که هکر موفق شده ده‌ها میلیون دلار XRP را قبل از تثبیت حساب‌ها نقد کند.

XRP Spot CVD
منبع: Kaiko Research

مسدود کردن حساب‌های هکر اقدامی واکنشی برای جلوگیری از انحلال‌های غیرمجاز بیشتر بود، اما نه قبل از برداشت مبلغ قابل توجهی.

این حادثه بر بازار XRP سایه افکنده و نگرانی‌هایی را در مورد امنیت و اقدام سریع مورد نیاز برای کاهش چنین سوءاستفاده‌هایی ایجاد می‌کند. با این حال، واکنش بازار تا حدودی محدود بود. این به چشم‌اندازی در حال بلوغ اشاره می‌کند که یاد می‌گیرد این طوفان‌ها را با انعطاف‌پذیری بیشتری تحمل کند.

با بازگشت به تحلیل قیمت XRP، این دارایی در میان این رویدادها با فشار نزولی مواجه شده است. XRP با یک سوگیری نزولی معامله می شود و اخیراً در سطح حمایت ۰.۵ دلار قرار گرفته است.

شکستن زیر این حمایت به طور بالقوه می تواند منجر به کاهش بیشتر شود و سطح حمایت بحرانی بعدی می تواند ۰.۵ دلار باشد. در روند صعودی، مقاومت در حدود ۰.۵۶۹۲ دلار در حال شکل گیری است که XRP باید از آن پیشی بگیرد تا نشان دهنده هرگونه بهبودی بالقوه باشد.

منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا