اخبار ارز دیجیتال

جاستین سان، بنیانگذار Shiba Inu (SHIB) Tron چقدر از بورس اصلی منتقل شده است

در توسعه اخیر، جاستین سان، بنیانگذار بلاک چین (TRC) و دارنده توکن برجسته Shiba Inu (SHIB)، گزارش شده است که ارزهای دیجیتال مختلف به ارزش ۸.۱ میلیون دلار را از بایننس، بزرگترین صرافی جهان، خارج کرده است.

Spot On Chain گزارش داد که کیف پول احتمالی Sun دارای برداشت ۵.۷۳ میلیون دلاری در AAVE و ۲.۴۳ میلیون دلار در XVS از جمله AAVE، XVS، LINK، FLOKI، MANA، SHIB و BAND بوده است. میلیون در سه روز گذشته برداشت شده است. .

جالب ترین نکته، علاقه مداوم سان به توکن شیبا اینو است. در دسامبر ۲۰۲۳ با برداشت ۵۰۰ میلیارد SHIB، معادل ۵.۲۲ میلیون دلار، خبرساز شد. دیروز ۷۹.۳۳ میلیارد توکن SHIB دیگر به ارزش تقریبی ۷۸۹۰۰۰ دلار به کیف پول احتمالی Sun رسید.

داده های Lookonchain نشان می دهد که جاستین سان از ۱۸ دسامبر ۲۰۲۳ در مجموع ۶۰ میلیون دلار از بایننس برداشت کرده است. این شامل مقادیر قابل توجهی از اتریوم (ETH) (43 میلیون دلار)، AAVE (6.7 میلیون دلار)، SHIB (6.3 میلیون دلار)، LINK (957،۰۰۰ دلار)، FLOKI (885،۰۰۰ دلار)، MANA (826،۰۰۰ دلار) و BAND (168،۰۰۰ دلار) می شود.

مقیاس و فراوانی این برداشت‌ها توجه جامعه کریپتو را به خود جلب کرد و منجر به گمانه‌زنی در مورد انگیزه‌های Sun و تأثیر بالقوه آن بر بازار شد. از آنجایی که کارآفرین کریپتو به جابجایی مبالغ قابل توجهی ادامه می دهد، صنعت از نزدیک پیشرفت ها و پیامدهای بالقوه برای دارایی های درگیر را زیر نظر دارد.


منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا