🚨 اخبار ارز دیجیتال

در اینجا مقدار Crypto Robinhood در حال حاضر وجود دارد

فهرست

  • استراتژی رمزنگاری Robinhood
  • نگاه به آینده

متعلق به Robinhood Markets گزارش شده است آخرین درآمدهای سه ماهه آن با افزایش قابل توجه سپرده‌های ارزهای دیجیتال و افزایش کاربران فعال ماهانه که پیش‌بینی‌های وال استریت را شکست داده است، شاهد افزایش به سمت سودآوری بوده است.

پلتفرم معاملات آنلاین که در خط مقدم دموکراتیک کردن امور مالی برای همه قرار دارد، سودی معادل ۳۰ میلیون دلار یا ۳ سنت به ازای هر سهم به ثبت رساند که در مقایسه با زیان ۱۶۶ میلیون دلاری یا ۱۹ سنت به ازای هر سهم در سه ماهه مشابه بود. از سال قبل

استراتژی رمزنگاری Robinhood

تمرکز استراتژیک رابینهود روی ارزهای دیجیتال نقش مهمی در چرخش مالی آن داشت. رابین‌هود که سریع‌ترین ماه رشد را از ابتدای سال ۲۰۲۱ به دست آورد و تنها در ماه ژانویه با نزدیک به ۴ میلیارد دلار سپرده ارزهای دیجیتال، پیشرفت قابل‌توجهی در گرفتن سهم بازار از غول‌های کارگزاری سنتی دارد.

دارایی های پلتفرم تحت امانت اکنون بیش از ۱۰۰ میلیارد دلار است. این گواهی بر جذابیت فزاینده در میان سرمایه گذارانی است که به دنبال تنوع بخشیدن به پرتفوی خود با دارایی های دیجیتال هستند. این هجوم سپرده‌های ارزهای دیجیتال و توانایی پلتفرم برای جذب «انتقالات مثبت خالص از تمام رقبای اصلی کارگزاری» بر اعتماد و ترجیح رو به رشد رابین‌هود در میان سرمایه‌گذاران ارزهای دیجیتال تأکید می‌کند.

نگاه به آینده

اکنون که Robinhood موفقیت سه ماهه خود را تبلیغ کرده است، این شرکت روی موفقیت های خود استراحت نمی کند. رابینهود با هدایت یک برنامه هزینه‌های بلندپروازانه برای سال ۲۰۲۴، قصد دارد از طریق محصولات جدید، ویژگی‌ها و گسترش بین‌المللی روی رشد سرمایه‌گذاری کند و در عین حال کارایی را در عملیات موجود خود نیز بهبود بخشد.

رویکرد پیشگیرانه این شرکت برای مقیاس‌پذیری عرضه‌ها و حضور در بازار در عملکرد آن در اوایل سال ۲۰۲۴ مشهود است، با مشتریانی که دارای منابع مالی بیشتری هستند و سپرده‌های خالص در نیمه اول سه ماهه اول نسبت به کل سه ماهه چهارم بیشتر است.


منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا