🚨 اخبار ارز دیجیتال

در اینجا دلیل کاهش قیمت ارزهای دیجیتال است


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

در قسمت این هفته گزارش بازار، کارشناس مقیم کوین تلگراف به این موضوع می پردازد که چرا بیت کوین نمی تواند از سطح ۲۹۰۰۰ دلار عبور کند و چرا قیمت ارزهای دیجیتال در حال کاهش است.

در قسمت امروز گزارش بازار، مارسل پکمن، تحلیلگر و نویسنده بحث می کند که چرا قیمت ارزهای دیجیتال پس از شکست بیت کوین (BTC) به بالای ۲۹۰۰۰ دلار کاهش می یابد و چرا نرخ بهره به بالای ۵ درصد افزایش می یابد. نگه دارید، و در پایان چه چیزی است. منظور وارن بافت این بود که «عصر باور نکردنی ها» رو به پایان است. این نمایش هر سه شنبه در کانال YouTube Markets & Research Cointelegraph پخش می شود.

اولین داستان خبری توضیح می دهد که چرا بیت کوین در محدوده محدود نزدیک به ۲۸۰۰۰ دلار معامله می شود. مقصر کیست؟ جروم پاول، رئیس فدرال رزرو آمریکا به طور علنی گفت که احتمال کاهش نرخ بهره در سال جاری بعید است، که باعث تنش بین بازارها و سیاستگذاران شد. در همین حال، بازار دارایی‌های ریسک‌پذیر در ماه‌های آینده با نرخ‌های بهره پایین‌تر قیمت‌گذاری می‌کند.

پچمن گفت که بین افزایش نرخ بهره بالای ۵ درصد توسط فدرال رزرو و نرخ بیکاری ۳.۴ درصد و ۴۲ میلیون آمریکایی شمالی که SNAP دریافت می کنند (کوپن غذا) یک گسست آشکار وجود دارد. تحلیلگران همچنین به بررسی بدهی ۳۱.۵ تریلیون دلاری دولت و استدلال هایی برای افزایش بیشتر سقف می پردازند.

اما مهمتر از آن، اگر دولت بلوف نکند تا نرخ‌ها را تا سال ۲۰۲۳ بالای ۵ درصد نگه دارد، بیت کوین می‌تواند سطح زیر ۲۰۰۰۰ دلار را دوباره بازبینی کند. در مورد تهاجم memecoin، پکمن معتقد است که افزایش PEPE (و تعدیل بعدی) فقط یک مشکل است. این یک چرخش بخش است، نه یک فصل آلتکوین. علاوه بر این، تحلیلگران توضیح می دهند که چرا بازارهای آتی برای ایجاد قیمت گذاری متعادل و موثرتر در بازار برای PEPE مورد نیاز است.

موضوع بعدی برنامه: پچمن در مورد بازار نزولی وارن بافت پس از افزایش موقعیت نقدی خود در شرکت سرمایه گذاری برکشایر هاتاوی به بالاترین سطح ۱۸ ماهه بحث می کند. آیا یک رکود در راه است یا فقط درآمدهای ضعیف تر در سه ماهه آینده؟ گزارش بازار امروز را بخوانید تا بیشتر بدانید.

در بخش پایانی گزارش بازار، پچمن توضیح می‌دهد که چرا هزینه‌های شبکه بیت‌کوین به بالای ۱۰ دلار افزایش یافت و باعث شد بایننس برداشت‌ها را متوقف کند. آیا دستورات و کتیبه ها حمله ای به بیت کوین هستند؟ این برای شبکه لایتنینگ و به طور کلی موارد استفاده از بیت کوین چه معنایی دارد؟ آن را از دست ندهید! این نمایش منحصراً در کانال YouTube Markets & Research Cointelegraph در دسترس است.

نویسنده: Marcel Pechman

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا