اخبار ارز دیجیتال

در اینجا دلیل سرمایه گذاری CZ بایننس در توییتر پس از خرید ایلان ماسک است.

CZ با تاکید بر اهمیت توییتر به عنوان بستری برای بیان عقاید، گفت: “آزادی بیان پیش نیازی برای داشتن آزادی مالی است که در حال ایجاد آن هستیم.”

خرید توییتر توسط میلیاردر ایلان ماسک با واکنش‌های متفاوتی از سوی ارزهای دیجیتال و جوامع جهانی مواجه شده است و بحث‌هایی را در مورد تغییرات سانسور، تأیید حساب و راه‌اندازی ویژگی‌های جدید رمزنگاری و بلاک چین برانگیخته است. با این حال، تصمیم Changpeng “CZ” Zhao مدیر عامل بایننس برای سرمایه گذاری ۵۰۰ میلیون دلاری در سایت رسانه های اجتماعی مورد توجه قرار گرفت.

سی.

دلیل اصلی سرمایه گذاری CZ در توییتر، اعتقاد او به آزادی بیان بود. «آزادی بیان شرط لازم برای داشتن آزادی مالی است که در حال ایجاد آن هستیم.

دلیل دوم تزریق سرمایه مربوط به حمایت کارآفرینی بایننس است. به گفته CZ، “با ایلان در راس، ما معتقدیم توییتر به رشد خود ادامه خواهد داد و به یک پلتفرم تاثیرگذار برای همه تبدیل خواهد شد.”

CZ به عنوان سومین دلیل این سرمایه گذاری به “ارزش دست نخورده فوق العاده” اشاره کرد، زیرا او معتقد بود که پلتفرم های رسانه های اجتماعی می توانند مدل های کسب و کار نوآورانه ای را بدون نیاز به فروش داده های کاربر ارائه دهند. در مقابل این پس‌زمینه، CZ پیشنهاد داده است که به ادغام Web3 توییتر کمک کند. این نیز چهارمین دلیل او بود.

با این حال، پنجم، شخصی CZ بود. توییتر برای CZ در حفظ ارتباط باز با فضای رمزنگاری، از جمله کارآفرینان، سرمایه گذاران، روزنامه نگاران و عموم مردم بسیار مهم است.

CZ همچنین فاش کرد که دیدگاه‌های مشابهی با ماسک در مورد ایجاد تغییرات در توییتر دارد، از جمله خلاص شدن از شر ربات‌ها، افزودن دکمه ویرایش، پرداخت هزینه برای تیک‌های آبی و پرداخت برای نظرات روی پست‌ها (دلیل ششم).

«کارآفرینان برنامه ریزی نمی کنند. مدیرعامل بایننس با اشاره به توییتر کریپتو تاکید کرد که توییتر یک سرمایه گذاری بلندمدت است و از نوسانات کوتاه مدت سهام یا شرایط بازار رنج نخواهد برد.

مربوط: چگونه CZ بایننس را ساخت و به ثروتمندترین مرد در ارزهای دیجیتال تبدیل شد

به گفته CZ، ارزهای دیجیتال بانک مرکزی (CBDC) تهدیدی برای اکوسیستم کریپتو نیستند.

در مقابل، او گفت که جریان اصلی CBDC اعتماد به فناوری بلاک چین را تایید و بهبود می بخشد. سال گذشته، CZ ایده CBDC را رد کرد و در مقایسه با آزادی های ارائه شده توسط بیت کوین (BTC) و اتر (ETH) چیزی نگفت.نویسنده: Arijit Sarkar

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا