اخبار ارز دیجیتال

در اینجا دلیل اهمیت ۱۶.۵ هزار دلاری برای انقضای گزینه های بیت کوین ۱.۱۴ میلیارد دلاری در نوامبر است.

گاوهای BTC در ۲۱ نوامبر به ۱۵۵۰۰ دلار منحل شدند و اگر خرس‌ها در انقضای روز جمعه ۲۴۵ میلیون دلار سود داشته باشند، ممکن است بیشتر سقوط کنند.

بیت کوین (BTC) با آزمایش حمایت ۱۵۵۰۰ دلاری در ۲۰ تا ۲۱ نوامبر با افت ۷.۳ درصدی مواجه شد. اگرچه این تعدیل ممکن است کوچک به نظر برسد، این حرکت ۲۳۰ میلیون دلار در قراردادهای آتی را نقد کرد. در نتیجه، گاوهای اهرمی برای گزینه ماهانه ۱.۱۴ میلیارد دلاری که در ۲۵ نوامبر منقضی می شود، آماده نیستند.

پس از آن که Genesis Trading، بخشی از گروه ارز دیجیتال (DCG)، پرداخت‌ها به بخش وام‌های رمزنگاری خود را در ۱۶ نوامبر به حالت تعلیق درآورد، احساسات سرمایه‌گذار بیت‌کوین تشدید شد. Grayscale Bitcoin Trust (GBTC)، بزرگترین وسیله سرمایه گذاری نهادی بیت کوین.

علاوه بر این، Core Scientific استخراج‌کننده بیت‌کوین هشدار داده است که با توجه به عدم قطعیت‌های مالی، «تردید قابل‌توجهی» در مورد ادامه فعالیت‌های آن در ۱۲ ماه آینده وجود دارد. زیان خالص ۴۳۴.۸ میلیون دلار برای سه ماهه سوم سال ۲۰۲۲.

در همین حال، لتیتیا جیمز، دادستان کل نیویورک، در ۲۲ نوامبر نامه‌ای به اعضای کنگره ارسال کرد که در آن خرید ارزهای دیجیتال با استفاده از بودجه IRA و طرح‌های مشارکت تعریف‌شده مانند طرح‌های ۴۰۱(k) و ۴۵۷ توصیه می‌شود.

علیرغم بهترین تلاش‌های گاوها، بیت کوین از ۱۱ نوامبر نتوانسته است بالای ۱۷۰۰۰ دلار بسته شود. این حرکت توضیح می دهد که چرا گزینه ماهانه ۱.۱۴ میلیارد دلاری بیت کوین در ۲۵ نوامبر منقضی می شود. .

بیشتر شرط های گاو نر بالای ۱۸۰۰۰ دلار هستند

بیت کوین پس از ناکامی در شکستن مقاومت ۲۱۵۰۰ دلاری در ۵ نوامبر که گاوها را شگفت زده کرد، ۲۷.۴ درصد افزایش یافت. این به این دلیل است که تنها ۱۷٪ از گزینه های تماس انقضای ماهانه (خرید) زیر ۱۸۰۰۰ دلار است. بنابراین، خرس ها حتی اگر کمتر شرط بندی کنند، وضعیت بهتری دارند.

بیت کوین Options در ۲۵ نوامبر سود باز را جمع می کند. منبع: CoinGlass

۱.۱۴ یک نمای گسترده تر با استفاده از نسبت خرید به فروش، شرط صعودی تری را نشان می دهد زیرا سود باز تماس (خرید) ۶۱۰ میلیون دلار در برابر گزینه فروش (فروش) ۵۳۰ میلیون دلاری است. با این وجود، بیت کوین در ماه نوامبر ۲۰ درصد کاهش یافته است، که احتمالاً اکثر شرط‌های صعودی را بی‌ارزش می‌کند.

به عنوان مثال، اگر قیمت بیت کوین در تاریخ ۲۵ نوامبر در ساعت ۸:۰۰ صبح UTC به زیر ۱۷۰۰۰ دلار برسد، این گزینه های تماس (خرید) فقط به ارزش ۵۳ میلیون دلار در دسترس خواهند بود. این تفاوت به این دلیل رخ می دهد که اگر بیت کوین در زمان انقضا زیر ۱۷۰۰۰ دلار معامله شود، حق خرید بیت کوین بالای ۱۷۰۰۰ دلار بی معنی است.

خرس ها می توانند ۲۴۵ میلیون دلار سود کسب کنند

در زیر چهار سناریوی محتمل بر اساس عملکرد قیمت فعلی آورده شده است. تعداد قراردادهای اختیار خرید (خروجی) و فروش (نزولی) موجود در ۲۵ نوامبر به قیمت منقضی بستگی دارد. عدم تعادل به نفع هر دو طرف یک سود نظری است.

  • ۱۵۰۰۰ تا ۱۶۰۰۰ دلار: ۲۰۰ تماس و ۱۶۰۰۰ قرار. درآمد خالص ۲۴۵ میلیون دلار به نفع خرس ها است.
  • ۱۶۰۰۰ تا ۱۷۰۰۰ دلار: ۳۲۰۰ تماس در مقابل ۱۱۹۰۰ تماس. درآمد خالص ۱۴۵ میلیون دلار به نفع خرس ها است.
  • ۱۷۰۰۰ تا ۱۸۰۰۰ دلار: ۵۶۰۰ تماس در مقابل ۸۸۰۰ تماس. خرس ها با سود ۵۵ میلیون دلاری همچنان مسلط هستند.
  • بین ۱۸۰۰۰ تا ۱۸۵۰۰ دلار: ۹۱۰۰ تماس در مقابل ۶۵۰۰ تماس. نتیجه خالص ۵۰ میلیون دلار به نفع گاو نر است.

مربوط: به گفته تحلیلگران، قیمت بیت کوین ۱۶۰۰۰ دلار است

این تخمین تقریبی گزینه‌های خرید مورد استفاده در شرط‌بندی‌های صعودی را در نظر می‌گیرد و گزینه‌های فروش را فقط در معاملات خنثی تا نزولی استفاده می‌کند. با این حال، این ساده سازی بیش از حد، استراتژی های سرمایه گذاری پیچیده تر را نادیده می گیرد.

گاوهای بیت کوین باید قیمت را در ۲۵ نوامبر به بالای ۱۸۰۰۰ دلار برسانند تا جدول را تغییر دهند و از ضرر احتمالی ۲۴۵ میلیون دلاری جلوگیری کنند. با این حال، گاوهای بیت کوین اخیراً یک موقعیت طولانی در معاملات آتی اهرمی به ارزش ۲۳۰ میلیون دلار را نقد کردند، بنابراین چیز زیادی برای افزایش قیمت در کوتاه مدت وجود ندارد. گفتنی است، محتمل ترین سناریوی در ۱۵ نوامبر یک برد مناسب برای خرس ها در محدوده ۱۵۰۰۰ تا ۱۷۰۰۰ دلار است.

دیدگاه ها، افکار و نظرات بیان شده در اینجا فقط متعلق به نویسنده است و لزوماً منعکس کننده یا بیانگر دیدگاه ها یا نظرات Cointelegraph نیست.

نویسنده: Marcel Pechman

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا