🚨 اخبار ارز دیجیتال

در اینجا نحوه استفاده صنعت کریپتو از هوش مصنوعی آمده است


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

اگرچه در ابتدای راه، ظهور هوش مصنوعی (AI) منجر به کشف موارد استفاده از ارزهای دیجیتال از طریق پروژه‌های بی‌شماری شده است.

استفاده از هوش مصنوعی (AI) در ارزهای رمزنگاری شده، در حالی که هنوز در مراحل اولیه خود است، امیدوار کننده برای رشد است. طبق آمار، انتظار می‌رود بازار هوش مصنوعی بلاک چین از ۲۲۰.۵ میلیون دلار در سال ۲۰۲۰ به ۹۷۳.۶ میلیون دلار در سال ۲۰۲۷ افزایش یابد، با CAGR 23.6 درصد از سال ۲۰۲۰ تا ۲۰۲۷. پروژه های بی شماری در تلاش هستند تا هوش مصنوعی را در خط مقدم موارد استفاده قرار دهند.

علی‌رغم نامه سرگشاده ایلان ماسک، مدیرعامل تسلا و دیگر غول‌های برجسته فناوری که از دولت‌ها می‌خواستند توسعه هوش مصنوعی در مقیاس بزرگ را موقتاً متوقف کنند، صنعت کریپتو برای این پروژه آماده است. در اینجا چند نمونه از پروژه های هوش مصنوعی کریپتو که اخیراً در جامعه ظاهر شده اند آورده شده است.

ردیابی مسدود

Blocktrace یک ارائه‌دهنده خدمات است که در پزشکی قانونی بلاک چین و تجزیه و تحلیل آن با استفاده از فناوری هوش مصنوعی تخصص دارد. چت ربات هوش مصنوعی آن برای ساده سازی فرآیند ردیابی تراکنش های بلاک چین طراحی شده است. استارت‌آپ Blocktrace مستقر در آستین قصد دارد از هوش مصنوعی برای تسریع فرآیند تجزیه و تحلیل بلاک چین استفاده کند و شناسایی روندها و ناهنجاری‌ها را آسان‌تر کند.

این شرکت یک ربات چت هوش مصنوعی به نام Robby the Robot که نام آن از شخصیت نمادین فیلم علمی تخیلی سیاره ممنوعه گرفته شده است را برای دستکاری داده ها در بلاک چین بیت کوین توسعه داد.

SingularityNET

SingularityNET یک بازار غیرمتمرکز هوش مصنوعی است که بستری را برای توسعه دهندگان هوش مصنوعی فراهم می کند تا الگوریتم های خود را با استفاده از فناوری بلاک چین به اشتراک بگذارند و کسب درآمد کنند. این امکان ایجاد برنامه های غیرمتمرکز مبتنی بر هوش مصنوعی (dApps) را فراهم می کند که می توانند در صنایعی مانند مالی، مراقبت های بهداشتی و حمل و نقل مورد استفاده قرار گیرند.

Fetch.ai

Fetch.ai که از طریق عرضه اولیه تبادل بایننس (IEO) راه اندازی شد، یک پلتفرم غیرمتمرکز است که از هوش مصنوعی و الگوریتم های یادگیری ماشین برای ایجاد عوامل اقتصادی مستقل (AEA) استفاده می کند. توکن‌های Fetch.ai به کاربران این امکان را می‌دهند که دوقلوهای دیجیتالی خود را در شبکه بسازند و مستقر کنند.

با پرداخت با توکن، توسعه‌دهندگان می‌توانند به ابزارهای مبتنی بر یادگیری ماشین برای آموزش دوقلوهای دیجیتال مستقل و استقرار هوش جمعی در سراسر شبکه دسترسی داشته باشند. این به کاربران کمک می کند تا وظایف مختلفی مانند تجزیه و تحلیل داده ها، پیش بینی بازار، مدیریت زنجیره تامین و غیره را انجام دهند. هدف ما ایجاد یک اقتصاد دیجیتال کارآمد و مستقل است.

هوش مایع مصنوعی

هوش مایع مصنوعی یک پلت فرم عملیاتی غیرمتمرکز است که از هوش مصنوعی و فناوری بلاک چین برای ایجاد بازار داده استفاده می کند. صاحبان داده ها می توانند از داده های خود درآمد کسب کنند و در عین حال کنترل حریم خصوصی و امنیت داده ها را حفظ کنند. پروتکل هوش مصنوعی با استفاده از توکن ابزار هوش مایع مصنوعی (ALI) کار می کند.

iExec RLC

iExec RLC یک پلتفرم رایانش ابری غیرمتمرکز است که از هوش مصنوعی و فناوری بلاک چین برای ارائه یک پلتفرم امن برای اجرای dApp های فشرده محاسباتی استفاده می کند. این به توسعه دهندگان این امکان را می دهد تا از منابع محاسباتی خود درآمدزایی کنند و جایگزینی برای خدمات رایانش ابری سنتی ارائه کنند.

مربوط: دولت‌ها باید از هوش مصنوعی بترسند، نه رمزنگاری: مدیرعامل Galaxy Digital

پروژه ذکر شده برنامه های مختلف مبتنی بر رمزنگاری را نشان می دهد که از پارامترهای هوش مصنوعی استفاده می کنند، اما هنوز در مراحل اولیه است. این برنامه ها از بازارهای غیرمتمرکز و مبادلات داده تا عوامل اقتصادی مستقل و پلتفرم های رایانش ابری را شامل می شود.

مجله: همه چیز برای ربات قضات قابل قبول است: هوش مصنوعی و بلاک چین می توانند دادگاه را تغییر دهند

نویسنده: Amaka Nwaokocha

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا