اخبار ارز دیجیتال

در اینجا نحوه هدف صرافی های متمرکز برای بازگرداندن کاربران پس از سقوط FTX آمده است

اریک دموت، مدیرعامل Bitpanda گفت: «ما باید از گفتن به مردم برای اعتماد به ما دست برداریم و به آنها دلایل واقعی ارائه دهیم.

صرافی های متمرکز ارزهای دیجیتال نقش مهمی در اکوسیستم معاملات ارزهای دیجیتال دارند. با این حال، فروپاشی FTX نشان داد که اعتماد به مبادلات با وجوه کاربران چقدر دشوار است. با وجود این، ما همچنان بر این باوریم که پلتفرم های معاملاتی ارزهای دیجیتال می توانند اعتماد جامعه را دوباره به دست آورند.

مدیران صرافی‌های ارز دیجیتال OKX، Gate.io و Bitpanda بینش خود را در مورد اینکه چگونه پلتفرم‌های معاملاتی می‌توانند از تاثیر شکست FTX بهبود یابند، با Cointelegraph به اشتراک گذاشتند.

به گفته دیون گیوم، مدیر اجرایی Gate.io، شفافیت در مورد نگهداری دارایی های کاربر بسیار مهم شده است. گیوم به کوین تلگراف گفت که این انگیزه پلتفرم آنها برای منبع باز کردن روش اثبات ذخایر خود با استفاده از تأیید درخت Merkle برای استفاده توسط سایر رهبران صنعت بود. او توضیح داد:

طی دو هفته گذشته، فکر می‌کنم به طور فزاینده‌ای مشخص شده است که صرافی‌های ارزهای دیجیتال باید با شفافیت بیشتری کار کنند، به‌ویژه وقتی صحبت از مدیریت وجوه کاربران و اثبات ذخایر باشد.»

جدای از این، گیوم معتقد است که صنعت می تواند به مرور زمان بهبود یابد. مدیر اجرایی با اشاره به رویدادهای دیگر “قوی سیاه” خاطرنشان کرد که صنعت کریپتو در دهه گذشته انعطاف پذیر بوده است. ما قوی تر خواهیم بود.”

اریک دموت، یکی از بنیانگذاران و مدیرعامل صرافی رمزارز Bitpanda، از صرافی ها خواسته است که مشتریان خود را در اولویت قرار دهند و شفافیت را افزایش دهند. او گفت: «آنها باید از تلاش برای فروش رویاهای خود دست بردارند. دموس توضیح داد:

ما باید از گفتن به مردم برای اعتماد به ما دست برداریم و به آنها دلیل واقعی بیاوریم. سرمایه گذاران احمق نیستند و اکنون بیش از هر زمان دیگری نسبت به صنعت بدبین هستند.”

جدا از این، مدیر عامل Bitpanda معتقد است که فضا در نهایت از اثرات فروپاشی FTX بهبود خواهد یافت. به گفته دموت، هیچ راه حل سریعی وجود ندارد و بازیکنانی که در میدان عقب مانده اند باید به کار در جهت مقررات پایدار و آینده ای مسئولانه ادامه دهند.

مربوط: CoinMarketCap ردیاب اثبات ذخیره را برای صرافی‌های ارزهای دیجیتال راه‌اندازی می‌کند

Lennix Lai، یکی از مدیران صرافی ارز دیجیتال OKX، این احساس را در مورد شفافیت تکرار کرد. به گفته لای، شفافیت در بازسازی اعتماد کاربران کلیدی است. مدیران بر لزوم انجام اقدامات در دو بخش خرده فروشی و سازمانی تاکید کردند.

در خرده‌فروشی، لای به اهمیت اجازه دادن به کاربران برای تأیید اینکه دارایی‌هایشان ۱۰۰% توسط ذخایر پشتیبانی می‌شود، اشاره کرد. در بخش سازمانی، مدیران متذکر شدند که سازمان‌ها باید راه‌هایی بیابند تا مشتریان خود را بیشتر در معرض دید قرار دهند.

“این ویژگی خود احراز هویت به این معنی است که ما هیچ راهی برای ترکیب وجوه کاربران، حتی اگر بخواهیم، ​​وجود ندارد، زیرا ما با شفافیت کامل کار می کنیم.”

جدای از این، مدیران OKX نیز بر اهمیت خود مدیریتی تاکید کردند. لای گفت که شرکت آنها به شعار “این کلید شما نیست، رمز شما نیست” اعتقاد دارد. او گفت که پلتفرم معاملاتی کاربران را تشویق می کند تا دارایی های خود را خود مدیریت کنند.

نویسنده: Ezra Reguerra

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا