اخبار ارز دیجیتال

در اینجا نکات مهم جامعه ارزهای دیجیتال برای بقای بازار نزولی آورده شده است

یک موضوع رایج مشاوره حول محور تمرکز بر اهداف بلندمدت و اجتناب از حواس‌پرتی‌های کوتاه‌مدت مانند نوسانات قیمت و اخبار منفی جریان اصلی بود.

بازار خرس کریپتو در سال 2022 بیش از 70 درصد از سرمایه بازار را از بالا حذف خواهد کرد. پس از عبور از 3 تریلیون دلار در اوج بازار صعودی سال گذشته، ارزش بازار ارزهای دیجیتال اکنون در تلاش است تا از 1 تریلیون دلار فراتر رود.

زمانی که اکثر ارزهای رمزنگاری شده در حال کاهش هستند و ماه‌ها حرکت صعودی قابل توجهی را ثبت نکرده‌اند، کمی ناامیدکننده است، به‌ویژه برای کسانی که به امید کسب درآمد سریع به صدر بازار رسیده‌اند. این احتمال وجود دارد.

با بدتر شدن زمستان کریپتو، جامعه رمزارزها در Reddit مکانیسم‌های مقابله و برخی نکات «جدی» را برای حفظ سلامت روان در طول این رویداد چرخه‌ای به اشتراک گذاشتند.

یکی از کاربران Reddit نوشت که برای دراز مدت وجود خواهد داشت، بنابراین نمودارها و نوسانات روزانه را نادیده می گیرد.

“من فقط نمودارها را نادیده نمی‌گیرم، بلکه مطمئن می‌شوم که یک شغل تمام وقت دارم تا بتوانم همیشه درآمد قابل اعتمادی داشته باشم. این یک بازی طولانی مدت برای من است، بنابراین با آن رفتار می‌کنم. به هر حال، روز به روز نمی فروشد.” تنوع مشکلی نیست.”

یکی دیگر از کاربران در این تاپیک توصیه کرد که به اخبار گوش ندهید زیرا اکثر رسانه های خبری امروز بر روی “احساس بخشیدن به همه چیز” متمرکز شده اند.

یکی از کاربران بهترین توصیه را ارائه کرد که بیش از حدی که می توانید از دست بدهید، سرمایه گذاری نکنید و گفت که از نظریه سرمایه گذاری میانگین هزینه دلار (DCA) پیروی کنید تا زمانی که بازار صعودی بازگردد. DCA روشی است برای سرمایه گذاری سیستماتیک مقادیر مساوی به طور منظم، بدون توجه به قیمت دارایی.

مرتبط: بر اساس نظرسنجی میلیاردرهای رمزنگاری، Redditors اهداف «معقولی» مشترک دارند

کهنه‌کارهای کریپتو که برای مدت طولانی در این بازی بوده‌اند، می‌دانند که بازارهای نزولی می‌توانند برای مدت طولانی دوام بیاورند، اما در نهایت به پایان خواهند رسید، اما باند واگن کریپتو توسط هیاهو و فشار همتایان خنثی می‌شود. معامله‌گران جدیدی که در این بازی جهش کردند، ممکن است نتوانند.

“من نمی توانم به اندازه کافی استرس داشته باشم که هوای تازه و زمان بیرون از خانه چقدر مهم است. آیا نمودارها شما را ناامید می کنند؟ به پیاده روی بروید. معجزه می کند. بهترین کاری که می توانید انجام دهید. به یاد داشته باشید، سرمایه گذاری روی سلامت روان شما است.”

موضوعات Reddit در مورد نحوه برخورد با بازارهای نزولی یک موضوع مشترک داشتند. به عبارت دیگر، روی بلندمدت تمرکز کنید و نوسانات روزانه قیمت را فراموش کنید. زمستان‌های کریپتو ممکن است سال‌ها طول بکشد، اما رویدادهای دوره‌ای هستند که در نهایت به بازارهای صعودی منجر می‌شوند.

نویسنده: Prashant Jha

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا