🚨 اخبار ارز دیجیتال

در اینجا عواملی وجود دارد که می تواند باعث افزایش ناگهانی بیت کوین در این هفته شود، XRP 2.5 میلیون دلار ورودی به بازار کریپتو جذب می کند، SHIB به رتبه دوم در بایننس می رسد: Crypto News Digest توسط U.Today

U.Today سه خبر پر صحبت روز گذشته را آماده کرد.

بیت کوین: در اینجا عواملی وجود دارد که می تواند باعث افزایش بیت کوین در این هفته شود

بیت کوین هفته را آغاز کرد در یک یادداشت بسیار صعودی، به سطح قیمتی که تقریباً در دو سال گذشته دیده نشده بود، در میان جریان های عظیم ورودی به ETF ارزهای دیجیتال افزایش یافت. CoinMarketCap دیروز شاهد بزرگترین معامله ارزهای دیجیتال با ۶۶۵۰۰ دلار بود. در حال حاضر با ۶۷۸۱۵ دلار دست به دست می شود که بالاترین سطح از نوامبر ۲۰۲۱ است. با ادامه رشد هیجانات بازار، معامله گران از نزدیک اطلاعات کلیدی اقتصادی را برای سیگنال های جدید در مورد زمان کاهش نرخ بهره فدرال رزرو مشاهده می کنند. این هفته ممکن است شاهد اعلامیه های کلان اقتصادی بزرگی باشیم و در روزهای چهارشنبه و پنجشنبه، جروم پاول، رئیس فدرال رزرو، شهادت سالانه خود را در مقابل کنگره ارائه خواهد کرد. در حالی که قرار است مایکل بار، معاون نظارت فدرال رزرو امروز، ۵ مارس، سخنرانی کند، انتظار می رود اظهارات مهمی مانند نرخ بیکاری ایالات متحده و داده های اشتغال غیرکشاورزی در روز جمعه، ۸ مارس ارائه شود. پیش از این، قیمت بیت کوین به سخنرانی جروم پاول، رئیس فدرال رزرو پاسخ داده بود. هم منفی و هم مثبت و خواهیم دید که این بار چه اتفاقی می افتد.

XRP یک جریان عظیم ۲.۵ میلیون دلاری به بازار صعودی ارزهای دیجیتال ایجاد می کند

XRP از خوش بینی حاکم بر صنعت ارزهای دیجیتال سود زیادی برده است. درآمد سرسام آور ۲.۵ میلیون دلاری در زمانی که حجم قابل توجهی از ورود به بازار کریپتو وجود دارد. آخرین گزارش CoinShares نشان می‌دهد که ورودی هفتگی به محصولات سرمایه‌گذاری دارایی دیجیتال به بالاترین حد خود یعنی ۱.۸۴ میلیارد دلار رسیده است. حجم معاملات در محصولات سرمایه گذاری نیز رکورد جدیدی را شکست و از ۳۰ میلیارد دلار در طول هفته گذشت. ۹۴ درصد از ورودی ها به بیت کوین وارد شد که در مجموع ۱.۷۲ میلیارد دلار بود. اتریوم شاهد ورودی هفتگی ۸۵ میلیون دلاری بود. اگرچه اکثر جریان‌های ورودی به بیت‌کوین می‌رفت، XRP توانست از سایر دارایی‌های دیجیتال متمایز شود که برخی از آنها هفته گذشته خروجی داشتند. به عنوان مثال، سولانا شاهد خروج ۱۲ میلیون دلاری بود. در حالی که عملکرد قیمت XRP به طور مکرر مورد بررسی قرار می گیرد، این آخرین ورودی ها بر حس رو به رشد خوش بینی در مورد توکن تأکید می کند.

شیبا اینو در میان افزایش قیمت انفجاری SHIB به رتبه دوم بایننس صعود کرد

توکن میم شیبا اینو طبق داده های ارائه شده توسط CryptoDiffer توانست رتبه دوم را در بایننس کسب کندتنها با توکن اصلی صرافی، BNB، پیشی گرفت. در حال حاضر، حجم معاملات SHIB در بایننس، ۳۳ درصد از کل تراکنش‌های توکن Shiba Inu را در پلتفرم‌های مختلف رمزنگاری تشکیل می‌دهد. طبق داده‌های CoinMarketCap، SHIB جایگاه خود را به‌عنوان هشتمین بازار بزرگ بایننس تثبیت کرده است و سهم قابل‌توجهی ۳ درصدی از حجم معاملات ۳۲.۱۳ میلیارد دلاری این صرافی را در برابر جفت USDT دارد. افزایش محبوبیت SHIB همزمان با روند فعلی قیمت است که در هفت روز گذشته شاهد افزایش باورنکردنی ۲۸۱ درصدی و افزایش قابل توجه ۱۶ درصدی در اوایل این هفته بوده است. به لطف افزایش باورنکردنی آن، قیمت شیبا اینو به بالاترین حد خود رسیده است که طی دو سال گذشته دیده نشده است و SHIB را در رتبه دهم در میان برترین دارایی های رمزنگاری از نظر سرمایه قرار داده است. طبق گزارش CoinMarketCap، در زمان نوشتن این مقاله، SHIB با قیمت ۰.۰۰۰۰۴۰۲۱ دلار تغییر می‌کند که در ۲۴ ساعت گذشته ۴۹.۷۵ درصد افزایش یافته است.

منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا