🚨 اخبار ارز دیجیتال

شبکه هلیوم قرار است در ماه مارس به سولانا منتقل شود


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

یک دوره گذار ۲۴ ساعته در ۲۷ مارس انجام می شود و بلاک چین هلیوم تعطیل می شود. فعالیت های اثبات پوشش و انتقال داده تحت تأثیر قرار نمی گیرند.

پروتکل مخابراتی هلیوم شبکه ۲۷ مارس را به عنوان تاریخ مهاجرت خود به بلاک چین Solana و استقرار Oracles با هدف بهبود مقیاس پذیری و قابلیت اطمینان تعریف کرده است.

طبق یک پست وبلاگ ۱۷ فوریه، یک دوره گذار ۲۴ ساعته در ۲۷ مارس رخ خواهد داد که طی آن بلاک چین فعلی هلیوم به حالت تعلیق در خواهد آمد. فعالیت های اثبات پوشش و انتقال داده تحت تأثیر قرار نمی گیرند. کارگروهی از داوطلبان جامعه برای نظارت بر روند مهاجرت تشکیل شده است. تیم هلیوم گفت:

“این ارتقا وضعیت همه کیف پول ها، هات اسپات ها و شبکه هلیوم را پوشش می دهد و در یک دوره انتقال ۲۴ ساعته تقریباً از ساعت ۱۵۰۰ UTC / 10:00 صبح به وقت شرقی شروع می شود.”

هنگامی که زنجیره متوقف می شود، اعتبار سنجی ها تولید بلوک ها را متوقف می کنند و تراکنش ها دیگر همگام نمی شوند. به گفته این تیم، عکس فوری نهایی بلاک چین پس از انتقال همه حساب ها و توکن ها به بلاک چین Solana ایجاد می شود و هات اسپات به عنوان یک توکن غیر قابل تعویض (NFT) ایجاد می شود.

“لطفاً توجه داشته باشید که جوایز ایجاد شده توسط فعالیت اثبات پوشش در ۲۴ ساعت گذشته را می توان در کیف پول هلیوم شما پس از دوره انتقال مطالبه کرد.”

دارندگان توکن HNT و MOBILE برای شرکت در ارتقا نیازی به انجام کاری ندارند. در حالی که مالکان ناوگان بزرگ ممکن است بتوانند ویژگی‌های ادعایی خاص را آزمایش کنند یا راه‌حل‌های کیف پول سفارشی را توسعه دهند، این امر برای اکثر دارندگان هات اسپات صادق است.

حرکت به سولانا توسط جامعه ای که HIP-70 را در ۲۲ سپتامبر با بیش از ۸۰ درصد تاییدیه گذراند، امکان پذیر شد. انتقال داده های قابل اعتمادتر و پشتیبانی از اکوسیستم.

همچنین سپتامبر گذشته، Nova Labs، خالق هلیوم، با ارائه‌دهنده مخابرات ایالات متحده T-Mobile به توافق رسید تا به مشترکین اجازه دهد داده‌های مربوط به کیفیت پوشش را به اشتراک بگذارند و مکان‌های مرده هلیوم را در سراسر کشور شناسایی کنند. قراردادی را برای راه‌اندازی یک موبایل رمزنگاری اعلام کرد. خدماتی که به شما امکان می‌دهد پاداش‌های رمزنگاری‌شده را به دست آورید که به شما کمک می‌کند.نویسنده: Ana Paula Pereira

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا