🚨 اخبار ارز دیجیتال

در حالی که تحقیقات بایننس آشکار می شود، دادستان های ایالات متحده صندوق های تامینی را احضار می کنند: گزارش

دادستان های ایالات متحده در حال بررسی رابطه بین یک صندوق تامینی و صرافی ارزهای دیجیتال بایننس به دلیل نقض پولشویی هستند.

دادستان های ایالات متحده در حال بررسی رابطه بین یک صندوق تامینی و صرافی ارزهای دیجیتال بایننس به دلیل نقض پولشویی هستند.

به گفته یک منبع ناشناس به نقل از واشنگتن پست، دفتر دادستانی ایالات متحده در منطقه غربی واشنگتن در سیاتل از شرکت های سرمایه گذاری خواسته است تا سوابق مکاتبات خود با بایننس را در چند ماه گذشته ارائه دهند.

کارشناسان حقوقی می‌گویند این احضاریه به این معنی است که دادستان‌ها علیه صرافی‌های ارزهای دیجیتال یا صندوق‌های تامینی اتهام وارد می‌کنند، زیرا مقامات هنوز در حال ارزیابی شواهد و تسویه‌حساب‌های احتمالی با Binance هستند.

بایننس بلافاصله به درخواست Cointelegraph برای اظهار نظر پاسخ نداد.

بایننس از زمانی که دادستان ها تحقیق در مورد تعدادی از پرونده های مربوط به انتقال وجوه غیرقانونی از طریق صرافی ها را در سال ۲۰۱۸ آغاز کردند، در ایالات متحده تحت بازجویی قرار گرفته است. تخلفات ادعایی شامل انتقال غیرمجاز پول، توطئه های پولشویی و نقض تحریم های کیفری است.

مربوط: شواهدی مبنی بر وجود ذخایر بایننس پرچم‌های قرمز را افزایش می‌دهد: گزارش

قانون رازداری بانکی، صرافی‌های ارزهای دیجیتال را که تجارت «قابل توجهی» در ایالات متحده انجام می‌دهند، ملزم می‌کند که در خزانه‌داری ثبت نام کنند و از مقررات ضد پولشویی پیروی کنند.

پاتریک هیلمن، مدیر ارشد استراتژی بایننس، به واشنگتن پست اعتراف کرد که این شرکت در چند سال اول خود رویکرد ضعیفی برای انطباق با مقررات داشت، اما سرمایه گذاری زیادی در برنامه انطباق خود انجام داده است. من سرمایه گذاری کرده ام.

بایننس برای تبعیت از تحریم های جهانی به انجمن متخصصان تحریم معتبر (ACSS) پیوسته است. در ۶ ژانویه، صرافی ارزهای دیجیتال اعلام کرد که تیم پیروی از تحریم‌های آن تحت آموزش معتبر ACSS قرار خواهند گرفت.

انتظار می رود آموزش ACSS به تیم Binance در مورد دستورالعمل های اداره کنترل دارایی های خارجی وزارت خزانه داری ایالات متحده آموزش داده و آنها را از خطرات احتمالی عدم انطباق آگاه کند.

بایننس اخیراً به اتاق بازرگانی دیجیتال، یک گروه لابی کریپتو آمریکایی، پس از انتقادهایی مبنی بر غیرقانونی بودن آن پیوست. این گروه از سیاست‌های عمومی مختلف، از جمله برابری مالیاتی برای دارایی‌های دیجیتال، مقررات ضد پولشویی/مشتری خود را بشناسید برای مبادلات ارزهای دیجیتال، شفاف‌سازی مقررات مربوط به توکن‌های امنیتی و تحقیق در مورد ارزهای دیجیتال بانک مرکزی حمایت می‌کند.

نویسنده: Ana Paula Pereira

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا