اخبار ارز دیجیتال

HashKey سرویس مدیریت ثروت را به دلیل تقاضای “بزرگ” راه اندازی می کند


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

HashKey هنگ کنگ اخیراً تعدادی مجوز از تنظیم کننده های محلی دریافت کرده است که به آن اجازه می دهد تا دامنه محصولات و خدمات خود را گسترش دهد.

HashKey Group، یک شرکت دارایی دیجیتال مستقر در هنگ کنگ، یک پلت فرم جدید مدیریت ثروت را برای سرمایه گذاران حرفه ای و نهادی راه اندازی کرده است.

در اطلاعیه ۱۴ آوریل، HashKey «تقاضای زیاد سرمایه گذاران برای دسترسی به دارایی های کریپتو» را دلیل حرکت خود به فضای مدیریت ثروت ذکر کرد.

دنگ چائو، مدیر عامل HashKey Capital، بازوی سرمایه گذاری خطرپذیر این گروه، گفت که این سرویس راه حلی را ارائه می دهد که می تواند به سرمایه گذاری بر روی “فرصت های رو به رشد دارایی های رمزنگاری شده” کمک کند.

HashKey در یک مطالعه در سال ۲۰۲۲ توسط شرکت مشاوره Boston Consulting Group (BSG) اشاره کرد که ۰.۳٪ از ثروت شخصی در ارزهای دیجیتال سرمایه گذاری می شود، در حالی که ۲۵٪ در سهام.

تصویری از گزارش ۲۰۲۲ BSG پتانسیل رشد ارزهای دیجیتال را برجسته می کند. سس: BSGMore

ادعا می‌کند که این نشان می‌دهد که «تقاضای بالقوه قوی برای دارایی‌های رمزنگاری‌شده در آینده وجود دارد»، احساسی که BSG در اولین انتشار این گزارش به اشتراک گذاشت.

در ۱۳ سپتامبر ۲۰۲۲، HashKey اعلام کرد که “مجوز مدیریت دارایی نوع ۹” توسط کمیسیون اوراق بهادار و آتی (SFC) هنگ کنگ اعطا شده است و به آن اجازه می دهد سبدهایی را که فقط حاوی دارایی های رمزنگاری هستند مدیریت کند. استخدام.

مربوط: بانک مجازی هنگ کنگ تبدیل ها و حساب های رمزنگاری را ارائه می دهد: گزارش

در آخرین اعلامیه، Hushkey همچنین گفت: “چالش های اخیر در بازار ارزهای دیجیتال نیاز به نقدینگی عمیق و قابل اعتماد را برجسته می کند.”

در پاسخ، HashKey گفت که با گسترش تعداد توکن ها در بازار نقدی و افزایش پوشش نقدینگی به ۲۴/۷، خدمات معاملاتی خود را در خارج از بورس گسترش خواهد داد.

در ۱۷ ژانویه، HashKey یک دور سرمایه گذاری ۵۰۰ میلیون دلاری را در صندوقی که قصد دارد از آن برای پذیرش انبوه فناوری بلاک چین و کریپتو استفاده کند، تکمیل کرد.

کوین تلگراف بلافاصله به درخواست نظر Hushkey پاسخ نداد.

آسیا اکسپرس: شکوه بیت کوین در TikTok چین، ۳۰ میلیون کاربر سرزمین اصلی، داستان جاستین ساننویسنده: Luke Huigsloot

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا