اخبار ارز دیجیتال

Hashkey HK معاملات AVAX را با نیاز به سبد یک میلیون دلاری راه اندازی کرد

فقط سرمایه گذاران حرفه ای با سبد بیش از ۱ میلیون دلار می توانند از طریق صرافی های تنظیم شده هنگ کنگ در آلتکوین ها سرمایه گذاری کنند.

صرافی ارز دیجیتال Hashkey مستقر در هنگ کنگ، که اولین صرافی در منطقه ویژه اداری (SAR) بود که مجوز خرده فروشی ارزهای دیجیتال را دریافت کرد، تجارت Avalanche (AVAX) را در پلتفرم خود آغاز خواهد کرد. با این حال، گرفتن وجود دارد.

طبق اعلامیه ۲۷ سپتامبر، تنها سرمایه گذاران حرفه ای یا افرادی که دارای سبد سرمایه گذاری با ارزش بیش از ۸ میلیون دلار هنگ کنگ (۱ میلیون دلار) هستند، همانطور که توسط کمیسیون اوراق بهادار و آتی SAR (SFC) تعریف شده است، می توانند از HashKey استفاده کنند. گفت که AVAX قابل معامله است. تبادل. در حال حاضر، فقط بیت کوین (BTC)، اتر (ETH) و تتر (USDT) برای تجارت خرده فروشی توسط SFC تایید شده اند و بقیه آلت کوین ها مشمول محدودیت هایی توسط سرمایه گذاران حرفه ای هستند.

از زمانی که مقررات تجارت کریپتو خرده فروشی در هنگ کنگ در ماه آگوست آغاز شد، SFC محدودیت های قابل توجهی را بر صرافی ها اعمال کرده است. برخلاف همتای جهانی خود، Hashkey Hong Kong از کاربران می‌خواهد که معادل ۱۵۰۰ دلار را به عنوان بخشی از فرآیند تأیید مشتری خود را بشناسید، به حساب Exchange خود واریز کنند.

کوین تلگراف در ماه ژوئن گزارش داد که صرافی ارزهای دیجیتال بیش از ۲۵ میلیون دلار برای ایجاد زیرساخت مناسب مورد نیاز برای مجوز ارائه دهنده دارایی مجازی هنگ کنگ (VASP) هزینه می کند. در همین حال، حجم معاملات ۲۴ ساعته Hashkey هنگ کنگ در سه ارز دیجیتال تنها ۵.۳ میلیون دلار است که کسری از همتایان جهانی آن است.

از قضا، به نظر نمی رسید که معرفی یک رژیم رمزنگاری تنظیم شده مانع از بازیگران بد شود. در طول کنفرانس Token2049 در ماه سپتامبر، بزرگترین کلاهبرداری مالی در تاریخ هنگ کنگ فاش شد: سقوط صرافی ارزهای دیجیتال JPEX. پلیس JPEX را به اختلاس بیش از ۱۷۸ میلیون دلار از وجوه سرمایه گذار متهم کرده است و این صرافی در زمان وقوع حادثه در SFC ثبت نشده است. پس از آن، SFC شروع به انتشار یک لیست هشدار از صرافی های رمزنگاری کرد که با SAR مطابقت ندارند.

مجله: کارآگاه بلاک چین: سقوط کوه گوکس شاهد تولد Chainalysis بود


نویسنده: Zhiyuan Sun
منابع:
Cointelegraph | CoinDesk | U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا