اخبار ارز دیجیتال

Hash It Out: مدیر عامل MobileCoin می گوید رمزارز باید فضا را برای زنان بیشتری ایجاد کند

سارا درکلی گفت که رمزارزها به عنوان یک «دامنه برادر» شهرت دارند و از صنعت خواست تمهیداتی را در نظر بگیرد که زنان بیشتری را به این حوزه جذب کند.

در قسمت ۳۰ از آن را هش کنElisha Owusu Akyaw با Sara Drakeley، مدیر عامل MobileCoin، شرکتی که پرداخت های رمزنگاری شده را از طریق برنامه های پیام رسانی فوری مانند سیگنال امکان پذیر می کند، صحبت می کند. دریک لی درباره کناره گیری از کار روی فیلم های انیمیشن صحبت می کند، از جمله: منجمد و موانا دیزنی وارد حوزه ارز مجازی می شود. او همچنین تجربه خود را به عنوان یک مادر در صنعت کریپتو به اشتراک می‌گذارد و توضیح می‌دهد که در مورد MobileCoin چه می‌گذرد.

دریکلی سفر خود را در فضای وب ۳ به اشتراک می‌گذارد و برخوردهای خود را به عنوان یک زن در رهبری برجسته می‌کند. او اذعان می‌کند که ارزهای رمزنگاری‌شده به یک «فضای برادر» شهرت دارند، به‌ویژه وقتی به بازاریابی برخی پروژه‌ها نگاه می‌کنیم. اما او همچنین به این نکته اشاره می‌کند که بخش‌هایی از فراگیری وجود دارد که فضاهای امنی را برای زنان در عرصه ایجاد می‌کند. دریکلی اضافه کرد که با وجود این فضاهای امن، دنیای ارزهای دیجیتال هنوز باید راه‌هایی برای رفع نیازهای ویژه زنان، برای مثال مادران، بیابد. اگرچه ممکن است این وسیله برای بسیاری از افراد ضروری نباشد، اما توانایی رسیدگی به چنین موارد خاص کمک زیادی به ایجاد یک محیط راحت خواهد کرد.

دریکلی همچنین توضیح می دهد که چه چیزی در MobileCoin ساخته می شود. هدف این پروژه تقویت پذیرش با ترکیب سهولت و مقرون به صرفه بودن پرداخت‌های رمزنگاری شده با امنیت پلتفرم‌های پیام‌رسانی رمزگذاری‌شده و محبوبیت چنین برنامه‌هایی است.

در مورد آینده مقررات کریپتو، دریکلی معتقد است که مقررات فراگیر خواهد شد. او استدلال می‌کند که یکی از دلایلی که تنظیم‌کننده‌ها هنوز کار زیادی انجام نداده‌اند این است که ارزهای دیجیتال هنوز به طور گسترده برای پرداخت مورد استفاده قرار نگرفته‌اند. او می گوید اگر این تغییر کند، تنظیم کننده ها برای محافظت از مردم وارد عمل خواهند شد. به گفته مدیر عامل MobileCoin، همین اتفاق در مورد حفظ حریم خصوصی داده ها در وب رخ می دهد و همین اتفاق در مورد ارزهای دیجیتال نیز رخ می دهد.

مجله: چگونه از ارزهای دیجیتال خود در بازارهای بی ثبات محافظت کنید: بیت کوین OG و کارشناسان افکار خود را به اشتراک می گذارند

آخرین قسمت را گوش کنید آن را هش کن در Spotify، Apple Podcasts، Google Podcasts یا TuneIn. همچنین می توانید کاتالوگ کامل پادکست های آموزنده کوین تلگراف را در صفحه پادکست های کوین تلگراف بررسی کنید.

این مقاله فقط برای اهداف اطلاعاتی عمومی است و در نظر گرفته نشده است، و نباید به عنوان مشاوره حقوقی یا سرمایه گذاری تلقی شود. دیدگاه‌ها، ایده‌ها و نظرات بیان شده در اینجا به تنهایی متعلق به نویسنده است و لزوماً منعکس‌کننده یا بیانگر دیدگاه‌ها و نظرات Cointelegraph نیست.

نویسنده: Elisha Owusu Akyaw
منابع:
Cointelegraph | CoinDesk | U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا