اخبار ارز دیجیتال

هشینگ: وقتی کریپتو و فین تک در آفریقا با هم ملاقات می کنند چه اتفاقی می افتد؟

مهمان ما در قسمت 31 Hashing It Out معتقد است که امور مالی سنتی تأثیر منفی بر نوآوری در بخش فین‌تک آفریقا دارد و ارزهای دیجیتال می‌توانند به این بخش جان بدهند.

پیش از اجلاس آفریقا مانی و دیفای، میزبان Hashing It Out Elisha Owusu Akuyaw (GhCryptoGuy) به اندرو فاسنیج بنیانگذار Africa Tech Summit و مدیر عامل Donner Enoch Antwi می پیوندد تا در مورد آفریقا صحبت کنند ما در مورد تلاقی توسعه ارزهای دیجیتال در قاره و آفریقا صحبت می کنیم. بخش فناوری مالی آقای Fassnidge تجربیات خود را از دیدگاه یک سرمایه گذار و برگزارکننده کنفرانس که تولد تکشاخ های محتوایی متعدد را دیده است به اشتراک می گذارد، در حالی که آقای Antwi افکار خود را از دیدگاه یک بنیانگذار در هر دو زمینه ارائه می دهد.

اندرو فاسنیج، بنیانگذار Africa Tech Summit، پادکست را با بحث در مورد وضعیت فعلی فین تک در آفریقا آغاز می کند. فاسنیج توضیح می دهد که علیرغم رشد این قاره در استفاده از فناوری مالی، ظهور استارت آپ هایی که مبالغ هنگفتی را جمع آوری کرده اند اما شکست خورده اند، سایه تاریکی بر اکوسیستم انداخته است. فقدان پایداری در نوآوری در این بخش، اعتماد سرمایه گذاران را از بین برده و عموم را نسبت به استفاده از برنامه های مالی محلی محتاط کرده است. علاوه بر این، وضعیت پول محلی نیز تمایل به ذخیره ثروت به ارزهای خارجی را ایجاد کرده است. این روند محبوبیت مالی غیرمتمرکز و استیبل کوین ها را در بازارهای آفریقا افزایش می دهد.

Enoch Antwi، مدیر عامل شرکت برنامه های مالی Dnar، که تصمیم به بازسازی و ورود مجدد به بازار غنا در این سه ماهه گرفت، همچنین معتقد است که اکوسیستم به نقطه اوج رسیده است و نوآوری های بعدی به طور تصاعدی افزایش خواهد یافت. توضیح داده شده است که ناشنوا است. . وی همچنین تصریح کرد: در سال های آینده مقررات مطلوبی اعمال خواهد شد. او گفت:

ما چیزهای خوبی از بازارهای مختلف در سراسر آفریقا می شنویم، اما از نظر قوانین و سیاست ها در مورد دارایی های دیجیتال، این اتفاق سه یا چهار سال پیش رخ نداد و معمولاً آن را ممنوع می کند. ما گفتیم، “خوب، اجازه دهید آن را متوقف کنیم.” و ما گفتیم: “الان آنها در واقع آگاه هستند. ما نمی توانیم جلوی آن را بگیریم زیرا مردم به هر حال از آن استفاده می کنند.”

این قسمت همچنین در مورد مسائل مربوط به تأمین مالی برای استارت آپ های آفریقایی و موارد استفاده برای تأمین مالی غیرمتمرکز در این قاره بحث می کند.

آخرین قسمت را گوش کنید آن را هش کن در Spotify، Apple Podcasts، Google Podcasts یا TuneIn. همچنین می توانید کاتالوگ کامل پادکست های آموزنده کوین تلگراف را در صفحه پادکست های کوین تلگراف بررسی کنید.

مجله: مقررات ارزهای دیجیتال – آیا رئیس SEC، گری جنسلر، حرف آخر را می‌زند؟

این مقاله فقط برای مقاصد اطلاعات عمومی است و در نظر گرفته نشده است، و نباید به عنوان مشاوره حقوقی یا سرمایه گذاری تلقی شود. دیدگاه‌ها، ایده‌ها و نظرات بیان شده در اینجا به تنهایی متعلق به نویسنده است و لزوماً منعکس‌کننده یا بیانگر دیدگاه‌ها و نظرات Cointelegraph نیست.

نویسنده: Elisha Owusu Akyaw
منابع:
Cointelegraph | CoinDesk | U.Today

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا