🚨 اخبار ارز دیجیتال

هش کردن: جزئیات وام دهی با زنجیره متقابل

آنچال تاکور، مدیر اجرایی MultiChainZ معتقد است که پلتفرم وام دهی زنجیره ای به کاربران نقدینگی بیشتری می دهد.

کوین تلگراف آن را هش کن در پادکست، با Aanchal Thakur، مدیر اجرایی MultiChainZ، به بحث در مورد یک مورد استفاده از امور مالی غیرمتمرکز (DeFi) پرداختیم: وام دادن. میزبان Elisha Owusu Akyaw و Thakur به بررسی این موضوع می پردازند که چه چیزی پلتفرم های وام دهی زنجیره ای را متفاوت از سایرین و خطرات احتمالی مرتبط با آنها می کند. نکات برجسته دیگر عبارتند از مکالمات در مورد موسسات، وام‌دهی DeFi، وام‌های غیرقابل تعویض توکن، و اینکه چگونه پروژه‌ها از حکومت مستقل غیرمتمرکز استقبال می‌کنند.

تاکور سفر کریپتو خود را با کلاهبرداری دو برابر کردن کریپتو آغاز کرد. او ادعا می کند که درس مهمی از این کلاهبرداری آموخته است که به او کمک می کند تحقیقات صنعت را جدی تر بگیرد. او قبل از رفتن به MultiChainZ روی چندین پروژه کار کرد.

تاکور اظهار داشت که یک مورد قوی برای ایجاد یک پلتفرم وام دهی متقابل زنجیره ای وجود دارد. او توضیح داد که بسیاری از مردم در سراسر جهان به منابع مالی دسترسی ندارند و ایجاد یک پلت فرم وام و استقراض که شبکه های متعددی را در بر می گیرد، به کاربران امکان دسترسی به منابع نقدینگی بیشتری را می دهد.

مدیران MultiChainZ همچنین استدلال کردند که تکیه بیش از حد به یک شبکه واحد می تواند پروژه را در معرض خطر بالایی قرار دهد. او توضیح داد که یک راه خوب برای اطمینان از عدم تمرکز، استفاده از شبکه های متعدد است.

مانند زمانی که Solana برای چند ساعت از کار افتاد، زمانی که بلاک چین حتی برای دو ساعت از کار افتاد، بر تعداد زیادی از کاربران تأثیر می‌گذارد. اعتماد آن کاربران را تحت تأثیر قرار می‌دهد. من متوجه شدم که ساختن یک محصول منطقی نیست. در بالای یک بلاک چین.”

آقای Owusu Akuyaw از آقای Thakur در مورد آوردن موسسات بیشتر به Web3 از طریق تامین مالی سوال کرد. تاکور گفت که بیشتر سرمایه گذاران نهادی نگران ریسک و انطباق هستند. وقتی صحبت از ریسک به میان می آید، استانداردهای امنیتی بالاتری برای جذب شرکت های بزرگی که حجم زیادی از سرمایه را مدیریت می کنند، مورد نیاز است. در رابطه با انطباق، او توضیح داد که در حالی که اکثر توسعه دهندگان Web3 دوست دارند صنعت را به عنوان یک محیط بدون مرز ببینند، دنیای واقعی دارای مرزهای قانونی است که باید رعایت شوند. او معتقد است که عدم همکاری با تنظیم‌کننده‌ها، موسسات بیشتری را از اکوسیستم خارج می‌کند.

این آخرین قسمت را گوش کنید آن را هش کن در Spotify، Apple Podcasts، Google Podcasts یا TuneIn. همچنین می توانید کاتالوگ کامل پادکست های آموزنده کوین تلگراف را در صفحه پادکست های کوین تلگراف بررسی کنید.

مجله: حقیقت پشت انقلاب بیت کوین کوبا: گزارش میدانی

این مقاله حاوی توصیه یا توصیه های سرمایه گذاری نیست. هر حرکت سرمایه گذاری و معاملاتی مستلزم ریسک است و خوانندگان باید هنگام تصمیم گیری تحقیقات خود را انجام دهند.

نویسنده: Elisha Owusu Akyaw
منابع:
Cointelegraph | CoinDesk | U.Today

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا