🚨 اخبار ارز دیجیتال

Hashing: وقتی ابر با Web3 ملاقات می کند چه اتفاقی می افتد؟

مهمانان ما در این قسمت از Hashing It Out درباره نحوه تلاقی فناوری‌های ابری و Web3 با تمرکز ویژه بر هویت و مقررات کاربر بحث می‌کنند.

کوین تلگراف آن را هش کن در پادکست، Howie Jiang، معمار اصلی Web3 در Tencent Cloud Europe، و Fakhul Miah از Elastos در مورد اینکه چگونه ارزهای دیجیتال می‌توانند از فناوری ابر استفاده کنند، صحبت می‌کنند. این دو شرکت اخیراً همکاری خود را با هدف “شتاب بخشیدن به حوزه Web3” اعلام کردند.

Tencent Cloud، یک فروشنده محبوب ابر جهانی، روی Web3 با عملیات در ۲۷ منطقه و چندین پروژه مرتبط با Web3 شرط بندی بزرگی دارد. جیانگ تجربه شرکت با Web3 را برجسته کرد و توضیح داد که این شرکت ابری می‌خواهد پس از کار بر روی توکن‌های غیرقابل تعویض (NFT) و سایر محصولات بلاک چین در خارج از کشور گسترش یابد.

طی پنج سال گذشته، الاستوس در حال ساخت چیزی بوده است که آن را “مرحله بعدی اینترنت” می نامد. Miah توضیح می‌دهد که تعهدش به ارائه حق حاکمیت دیجیتالی واقعی به افراد، چیزی است که آن را از سایر پروژه‌ها متمایز می‌کند.

یکی از چندین حوزه ای که Elastos هدف آن بهبود اینترنت است، تأیید هویت است. میاه توضیح داد که یک راه پایدار برای تأیید هویت افراد پشت حساب در اینترنت، استفاده از هویت های غیرمتمرکز و اعتبارنامه های قابل تأیید است، زیرا کاربران کنترل کامل دارند. Masu. او توضیح می‌دهد که کاربران باید بتوانند به ارائه‌دهنده مشتری شناختی (KYC) مورد نظر خود دسترسی داشته باشند و فرآیند تأیید را به تنهایی انجام دهند. پس از این، ارائه‌دهنده KYC اعتبارنامه‌هایی را برای کاربر صادر می‌کند که در صورت نیاز می‌تواند به برنامه آنلاین ارسال شود.

جیانگ و میاه در مورد اینکه چگونه مشارکت Tencent و Elastos از نرم‌افزار ابری برای تقویت راه‌حل‌های Web3 برای مشکلات روزمره اینترنت مانند تأیید هویت استفاده می‌کند، بحث می‌کنند. این قسمت همچنین گام‌های بعدی مورد نیاز برای پذیرش جهانی Web3 و چگونگی تأثیر مقررات بر صنعت در ماه‌های آینده را مورد بحث قرار می‌دهد.

آخرین قسمت را گوش کنید آن را هش کن در Spotify، Apple Podcasts، Google Podcasts یا TuneIn. همچنین می توانید کاتالوگ کامل پادکست های آموزنده کوین تلگراف را در صفحه پادکست های کوین تلگراف بررسی کنید.

مجله: آیا پس از فروپاشی FTX می توان به صرافی های ارز مجازی اعتماد کرد؟

سلب مسئولیت: این مقاله فقط برای مقاصد اطلاعاتی عمومی است و در نظر گرفته نشده است و نباید مشاوره حقوقی یا سرمایه گذاری باشد. دیدگاه‌ها، ایده‌ها و نظرات بیان شده در اینجا به تنهایی متعلق به نویسنده است و لزوماً منعکس‌کننده یا بیانگر دیدگاه‌ها و نظرات Cointelegraph نیست.

نویسنده: Elisha Owusu Akyaw
منابع:
Cointelegraph | CoinDesk | U.Today

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا