🚨 اخبار ارز دیجیتال

چگونه فناوری بلاک چین ارتقاء مهارت را برای آفریقایی ها آسان تر می کند؟


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

این داستان که فناوری بلاک چین می تواند شیوه تعامل مردم با فناوری در آفریقا را متحول کند، ممکن است قدیمی نباشد.

آخرین قسمت کوین تلگراف آن را هش کن این پادکست به این موضوع می پردازد که چگونه فناوری بلاک چین در حال تغییر نحوه تعامل جوانان در آفریقا است. اریک عنان، مدیر عامل Aya، پلتفرمی که از فناوری بلاک چین برای ارائه آموزش و اتصال آفریقایی‌ها به بازار کار استفاده می‌کند، به میزبان Elisha Owusu Akyaw در گفتگو می‌پیوندد.

عنان، کارآفرین Web3، پس از ترک شغل خود در یک شرکت فناوری، وارد فضای ارزهای دیجیتال شد. او سپس به نیجریه نقل مکان کرد، اما اولین سرمایه گذاری او به دلیل تغییرات نظارتی در بانک مرکزی نیجریه شکست خورد. او برای فرار از سیستم مالی سنتی به سمت ارزهای دیجیتال گرایش پیدا کرد، اما پس از اینکه قربانی چندین کلاهبرداری شد، ثابت شد که این یک مشکل است. از آن زمان، عنان از استفاده از ارزهای دیجیتال و فناوری بلاک چین در قاره آفریقا حمایت کرده است.

الیشا تاکید می‌کند که روایت فناوری بلاک چین و ارزهای دیجیتال که نقش کلیدی در آینده قاره آفریقا ایفا می‌کنند، یکنواخت شده و معنای خود را از دست داده است. با این حال، با توجه به چالش‌هایی که آفریقایی‌ها با آن مواجه هستند، بلاک چین همچنان می‌تواند نقش مهمی ایفا کند. به گفته مدیرعامل، بزرگترین مشکلی که اکثر آفریقایی ها باید با آن دست و پنجه نرم کنند، تجارت بین قاره ای است. ارزهای رمزنگاری شده مانند استیبل کوین ها وضعیت را تا حد زیادی بهبود بخشیده اند، اما پلتفرم های بین المللی مانند پی پال هنوز اکثر آفریقایی ها را دور نگه می دارند.

عنان همچنین توجه را به سیستم آموزشی جلب می کند که به اعتقاد او فرصت ها را برای جوانان محدود می کند. او توضیح داد که Aya را برای مبارزه با این امر با ایجاد بستری که بهبود مهارت‌های آفریقایی‌ها و به دست آوردن فرصت‌ها را آسان‌تر می‌کند، تأسیس کرد. او استدلال می کند که علاوه بر این، بهتر است آفریقایی ها بتوانند بدون ترک کشورهای خود به فرصت ها دسترسی داشته باشند و آن را به عنوان “صادرات مغز” توصیف کنند و در عین حال به اقتصاد محلی کمک کنند.

این بار صادرات مغزهاست، نه فرار مغزها.

مرتبط: جو هال بشارت دهنده بیت کوین به دستور کار می گوید چرا فکر می کند بیت کوین جهان را فتح خواهد کرد

اپیزود کامل را بشنوید آن را هش کن با اریک عنان در پادکست های Apple، Spotify، Google Podcasts یا TuneIn اجرا کنید. همچنین می توانید لیست کامل پادکست های آموزنده کوین تلگراف را در صفحه پادکست های کوین تلگراف بررسی کنید.

نویسنده: Elisha Owusu Akyaw

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا