اخبار ارز دیجیتال

Hashdex با استراتژی منحصر به فرد وارد رقابت Spot Bitcoin ETF می شود

رویکرد Hashdex با پرونده‌های اخیر متفاوت است زیرا به توافق‌نامه اشتراک‌گذاری نظارت Coinbase متکی نیست و تصمیم می‌گیرد بیت‌کوین‌های نقطه‌ای را از مبادلات فیزیکی در بازار CME خریداری کند.

مدیر دارایی های رمزنگاری، Hashdex، وارد رقابت ETF بیت کوین (BTC) آمریکا شده است. این شرکت که به عنوان یک رهبر جهانی در مدیریت دارایی های کریپتو شناخته می شود، درخواستی را به کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) برای یک ETF آتی بیت کوین که بیت کوین های فیزیکی را در اختیار دارد، ارسال کرده است.

صندوق قابل معامله در بورس (ETF) یک صندوق سرمایه گذاری است که در بازار سهام معامله می شود و ارزش خود را از سبدی از دارایی های اساسی مانند سهام، اوراق قرضه، کالاها و سایر ابزارهای مالی به دست می آورد. به طور مشابه، یک ETF بیت کوین ارزش بیت کوین را ردیابی می کند و در مبادلات سهام سنتی به جای صرافی های ارز دیجیتال معامله می کند.

رویکرد Hashdex با پرونده‌های اخیر متفاوت است زیرا به توافق‌نامه اشتراک‌گذاری نظارت Coinbase متکی نیست و تصمیم می‌گیرد بیت‌کوین‌های نقطه‌ای را از مبادلات فیزیکی در بازار CME خریداری کند. طبق ۱۹b-4 که ​​توسط NYSE Arca در SEC ایالات متحده ثبت شده است، Hashdex قصد دارد بیت‌کوین نقطه‌ای را در ETF آتی بیت‌کوین خود بگنجاند، نام آن را تغییر دهد و تیک DeFi را با «هشدکس بیت‌کوین ETF» جایگزین کند.

برخی از تحلیلگران و صاحب نظران به پرونده ETF بیت کوین خود Hashdex واکنش نشان دادند. جیمز سیفرت تحلیلگر بلومبرگ گفت: مشاهده شده این استراتژی فقط شامل اجرای تراکنش های تبادل موقعیت مرتبط (EFRP) است. این امر مستلزم مبادله قراردادهای آتی با قرار گرفتن در معرض نقطه ای معادل به جای خرید نقدی مستقیم از بورس است.

جیمز سیفرت انتظار دارد با توجه به فشار بر گری جنسلر ناشی از شکایت Grayscale، پرونده های آتی اتریوم و ادغام BlackRock در توافقنامه اشتراک گذاری نظارت بر کوین بیس، تایید SEC بیشتر باشد.

مربوط: مدیر عامل سابق Binance .US به هیئت مدیره Hashdex می پیوندد

کارشناسان دیگر، از جمله رئیس فروشگاه ETF، نیت گراسی، سرمایه گذار آلیستر میلن، و وکیل مالی اسکات جانسون، نیز به درخواست امضای ETF بیت کوین Hashdex پاسخ دادند. آنها معتقدند که این ممکن است نگرانی های SEC در مورد دستکاری بازار بیت کوین و نقدینگی را کاهش دهد.

در حال حاضر، SEC و گری Gensler هیچ بازخوردی در مورد برنامه Spot Bitcoin ETF، هجوم ETF Ethereum و احتمال تایید ETF Spot Bitcoin تا پایان سال ارائه نکرده‌اند.

مجله: مقررات رمزنگاری: آیا رئیس SEC گری جنسلر تصمیم نهایی را دارد؟نویسنده: Amaka Nwaokocha

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا