اخبار ارز دیجیتال

موفق باشید – توییتر کریپتو جامعه سولانا را در میان هجوم FTX تشویق می کند

یکی از بنیانگذاران Polygon، Sandeep Nailwal اعضای جامعه سولانا را تشویق کرد که به ساخت و ساز ادامه دهند.

با توجه به اینکه سولانا (SOL) به شدت تحت تأثیر ناکامی FTX قرار گرفته است، ارز دیجیتال توییتر ابراز همدردی کرده و امیدوار است که جامعه آن احیا شود.

SOL، یکی از بسیاری از سکه های پشتیبانی شده توسط مدیر عامل FTX Sam Bankman-Fried (SBF)، در طول سقوط FTX ضربه سختی خورد. در 10 نوامبر، کل ارزش قفل شده در زنجیره سولانا 32.4٪ کاهش یافت. توکن SOL تقریبا نیمی از ارزش خود را از دست داده است و از 38 دلار در 5 نوامبر به 17 دلار در زمان نگارش این مقاله کاهش یافته است.

اعضای جامعه ارزهای دیجیتال پس از رویدادهای ویرانگر برای سولانا، در توییتر پیام تشویقی برای کسانی که در اکوسیستم سولانا هستند ارسال کردند. دیوید هافمن، یکی از بنیانگذاران استودیوی محتوا Bankless در توییتی برای جامعه Solana آرزوی موفقیت کرد به این امید که این لحظه لحظه ای ۸۰ دلاری اتر (ETH) باشد. هافمن همچنین گفت که یک “جامعه قوی و متعهد” در طرف دیگر حوادث ویرانگر در انتظار است.

Sandeep Nailwal، یکی از بنیانگذاران Polygon، حامیان سولانا را تشویق کرد که به ساختن ادامه دهند.دیوار ناخن دریافت کردم اینکه افراد خوبی در سولانا وجود دارند که هیچ اشتباهی مرتکب نشده اند و همچنان بار سنگین وضعیت فعلی را به دوش می کشند. با وجود اختلافات ما، یکی از بنیانگذاران پلیگون تاکید کرد که “ما همه برادر و خواهر در یک جامعه هستیم.”

نیکلاس چن، یکی از بنیانگذاران کاوشگر بلاک چین Solana FM نیز حمایت خود را از جامعه ابراز کرد. به عنوان عضوی از اکوسیستم سولانا، چن گفت که این سیکل با هیچ چیز دیگری متفاوت است، حتی اگر این سومین چرخه ای است که او آنچه را که او به عنوان “مرگ” توصیف می کند تجربه می کند. «احساس عذاب ابدی» ممکن است بسیاری را دلسرد کند، اما او از اعضای جامعه خواست که «آنجا بمانند».

مربوط: داستان FTX در حال پیشرفت: همه چیزهایی که تاکنون اتفاق افتاده است

در میان آشفتگی‌هایی که جامعه را فرا گرفته است، راج گوکال، یکی از بنیان‌گذاران سولانا، پیش‌بینی بسیار مثبتی را برای کسانی که محصولاتی را روی پلتفرم می‌سازند، ارائه کرد. به گفته گوکال، سه ماهه اول “زمانی برای درخشش” خواهد بود که قدرت جامعه را نشان می دهد.

در همین حال، از آنجایی که روایت FTX همچنان باعث آشفتگی بازار می شود، جامعه گسترده تر ارزهای دیجیتال نیز تحت تأثیر قرار گرفته است و قیمت دارایی ها به شدت کاهش یافته است. علیرغم ترس، عدم اطمینان و شک در صنعت، بسیاری از اعضای جامعه مطمئن هستند که بیت کوین (BTC) و ارزهای رمزنگاری شده قدرت خواهند گرفت.نویسنده: Ezra Reguerra

مطالب مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا