🚨 اخبار ارز دیجیتال

نیم تریلیون SHIB به طور مرموزی در میان عدم قطعیت قیمت شیبا اینو ناپدید شد

تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

با کمال تعجب، تقریباً نیم میلیارد توکن شیبا اینو در ۲۴ ساعت گذشته به سفرهای مرموز رفته اند.

به گفته کاوشگر بلاک چین Etherscan، یک مالک ناشناس Shiba Inu که تحت آدرس “0xEb4” فعالیت می کند، با انتقال ۳۰۷.۸۸ میلیارد SHIB (معادل ۲.۸ میلیون دلار) به Coinbase، تراکنش های مرموز را آغاز کرد.

بررسی بیشتر تاریخچه تراکنش ها نشان می دهد که این آدرس بیش از یک ماه پیش توکن های Shiba Inu را خریداری کرده و آنها را از همان صرافی خارج کرده است. طرح با یک انتقال عظیم شامل یک آدرس ناشناخته جدید، “0x3db” ضخیم تر می شود. این بار ۱۸۲.۲۴ میلیارد توکن Shiba Inu به ارزش ۱.۶۶ میلیون دلار یک شبه از کوین بیس خارج شد.

""
منبع: اسکن اتر

قابل ذکر است که این آدرس قبلاً برداشت‌های SHIB از صرافی ایالات متحده را پردازش کرده بود. اولین نقل و انتقالات تنها شش روز پیش انجام شد و شامل بیش از ۳۰ میلیارد توکن شیبا اینو، معادل یک چهارم میلیون دلار بود.

حرکت قیمت شیبا اینو (SHIB).

بازار گسترده‌تر همچنان اسیر حرکات قیمت ارزهای دیجیتال است زیرا این مالکان ناشناخته Shiba Inu درگیر آنچه می‌توان به عنوان مانورهای مرتبط با توکن توصیف کرد، ادامه دارد.

""
SHIB به USD CoinMarketCap

پس از بهبود ۶ درصدی پس از افت در ۲۳ ژانویه، قیمت SHIB بار دیگر در ۰.۰۰۰۰۰۹ دلار تثبیت شد. تحلیلگران نمودار قیمت فعلی را به عنوان یک مرحله انباشته تفسیر می کنند که با نوسان بسیار کم مشخص شده است.

علیرغم شک و تردیدهای مداوم، به نظر می رسد که احساسات غالب در میان معامله گران و علاقه مندان نسبتاً آرام است، با نقل و انتقالات رمزی عجیب و غریب که فضایی مرموز به روایت شیبا اینو اضافه می کند.

منبع: U.Today

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا