اخبار ارز دیجیتال

نیمی از NFT های سرقت شده در ۳ ساعت فروخته شد: خبرنامه Nifty، ۲۸ ژوئن تا ۴ ژوئیه


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

بانک سوئیس Credit Suisse با اتحادیه فوتبال سوئیس برای انتشار NFT برای حمایت از فوتبال زنان در این کشور شریک شده است.

در خبرنامه این هفته، درباره نحوه فروش توکن‌های غیرقابل تعویض دزدیده شده (NFT) در عرض سه ساعت پس از دستگیری و ۳۹ میلیون دلار اتر (ETH) از بنیانگذار مجموعه NFT Azuki بخوانید. برنامه AzukiDAO برای بازگرداندن را بررسی کنید. . در اخبار دیگر، سرمایه گذاران پروژه بازی NFT Logan Paul ‘CryptoZoo’ همچنان منتظر بازپرداخت وعده داده شده توسط YouTubers هستند، همراه با کاهش قیمت برای مجموعه اصلی NFT و پشتیبانی بانک سوئیس Credit Suisse. Nifty News این هفته با انتشار بازی را فراموش نکنید. NFT ها برای فوتبال زنان

نیمی از NFT سرقت شده در ۳ ساعت فروخته شد: PeckShield

گزارشی که توسط شرکت امنیتی PeckShield منتشر شده است، نشان می‌دهد که نیمی از NFT‌های سرقت شده در مدت ۱۶۰ دقیقه در پلتفرم‌هایی مانند OpenSea و Blur فروخته می‌شوند. به گفته این شرکت امنیتی، ۸۶ درصد از NFT های سرقت شده گزارش شده در Blur و حدود ۱۳ درصد در OpenSea فروخته شده اند.

این گزارش همچنین ارقامی را در مورد ارزش NFT های سرقت شده در ماه ژوئن به اشتراک گذاشته است. بر اساس این گزارش، در ماه ژوئن ۲.۲۷ میلیون دلار NFT به سرقت رفت که در مقایسه با فوریه ۲۰۲۳، زمانی که ۱۶.۲ میلیون دلار NFT به سرقت رفت، ۸۵ درصد کاهش داشت.

به خواندن ادامه دهید

AZUKIDAO پیشنهاد جمع آوری ۲۰۰۰۰ ETH از بنیانگذار AZUKI “Zagabond” را دارد.

AZUKIDAO، یک سازمان غیرمتمرکز خودمختار (DAO) متشکل از دارندگان مجموعه محبوب NFT AZUKI، یک وکیل علیه بنیانگذار مجموعه AZUKI، معروف به Zagabond، به اتهام «تقلب» پروژه‌های متعدد تشکیل داده است. اقدام قانونی.

DAO قصد دارد از راه اندازی مجموعه NFT Elementals Azuki به ارزش ۳۹ میلیون دلار ETH مطالبه کند. به گفته AzukiDAO، وجوه بازیابی شده در این دادخواست می تواند به نفع کل جامعه آزوکی باشد.

به خواندن ادامه دهید

سرمایه‌گذاران هنوز در انتظار بازپرداخت ۱.۹ میلیون دلاری هستند که لوگان پل شش ماه پیش قول داده بود: کافه‌زیلا

کاراگاه اینترنتی Coffeezilla بار دیگر لوگان پل، مشهور محبوب یوتیوب را به پروژه بحث برانگیز بازی NFT CryptoZoo متهم کرد. به گفته Coffeezilla، ارتباطات در مورد بازپرداخت ۱.۹ میلیون دلاری وعده داده شده در ژانویه به پایان رسیده است.

کارشناس اینترنتی تاکید کرد که پل از زمان اعلام این خبر در مورد طرح بازپرداخت اظهار نظر نکرده است. علاوه بر این، Coffeezilla اشاره کرد که به نظر نمی رسد یوتیوبر برنامه ای برای بازپرداخت ۱۰۰۰ ETH داشته باشد.

به خواندن ادامه دهید

Nifty News: قیمت NFT تراشه های با کیفیت بالا در نوسان است، Credit Suisse توکن ها را آزمایش می کند و موارد دیگر

پایین‌ترین قیمت‌ها برای بزرگترین مجموعه‌های NFT تقریباً دو سال است. طبق داده‌های وب‌سایت ردیابی قیمت ارزهای دیجیتال CoinGecko، کمترین قیمت برای Bored Ape Yacht Club (BAYC) به ۲۷.۷ ETH کاهش یافته است. این سطح قیمت از سپتامبر ۲۰۲۱ مشاهده نشده است. به غیر از BAYC، مجموعه های دیگری مانند CryptoPunks و DeGods نیز شاهد کاهش قیمت هستند. در هفته گذشته.

در همین حال، بانک سوئیس Credit Suisse با انتشار NFT در بلاک چین اتریوم وارد وب ۳ می شود. این بانک با اتحادیه فوتبال سوئیس برای حمایت از فوتبال زنان در این کشور با اهدای درآمد حاصل از فروش NFT همکاری کرده است.

به خواندن ادامه دهید

کوین تلگراف را بررسی کنید NFT Steez پادکست

از اینکه خلاصه ما را از قابل توجه ترین تحولات این هفته در فضای NFT خواندید متشکریم. چهارشنبه آینده برای گزارش ها و بینش های بیشتر در مورد این زمینه به طور فعال در حال تحول، بازگردید.

نویسنده: Ezra Reguerra

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا