🚨 اخبار ارز دیجیتال

هکرها ۸ میلیون دلار دارایی را از کیف پول Bitkeep در آخرین اکسپلویت DeFi استخراج کردند.

تیم BitKeep تایید کرده است که برخی از دانلودهای بسته APK توسط مهاجمان ربوده شده و توسط کاربران نصب شده است.

در حالی که بسیاری از مردم هنوز از فصل تعطیلات لذت می‌برند، هکرها سخت کار می‌کنند و نزدیک به ۸ میلیون دلار را در یک سوء استفاده مداوم کیف پول BitKeep استخراج می‌کنند.

در ۲۶ دسامبر، برخی از کاربران کیف پول رمزنگاری چند زنجیره ای BitKeep گزارش در حالی که کیف پول مورد استفاده قرار نمی گرفت، وجوه به بیرون درز کرد و منتقل شد. در یک گروه رسمی تلگرام، تیم BitKeep تایید کرد که برخی از دانلودهای بسته APK توسط برخی مهاجمان ربوده شده و کدهای نصب شده توسط هکرها را نصب کرده اند. آنها نوشتند:

“اگر وجوه شما به سرقت رفته باشد، برنامه ای که دانلود یا به روز کرده اید ممکن است توسط یک نسخه ناشناخته (نسخه منتشر شده غیررسمی) ربوده شده باشد.”

با ادامه هک، تیم BitKeep از کاربران خواست تا وجوه خود را به کیف پول‌هایی که از منابع رسمی مانند Google Play و Apple App Store دریافت می‌کنند، انتقال دهند. به طور جداگانه، تیم از اعضای جامعه خواست که از آدرس های کیف پول جدید ایجاد شده استفاده کنند زیرا آدرس های قبلی ممکن است قبلاً “به هکرها درز کرده باشند”. برای کمک به تحقیقات، تیم BitKeep از کاربران آسیب دیده خواسته است که مطالب مربوطه را از طریق فرم ارائه شده Google ارسال کنند.

یکی از آدرس‌های کیف پول هکری مشکوک در حال حاضر بیش از ۵ میلیون دلار دارایی دیجیتال دارد. اگرچه مقدار سوء استفاده شده هنوز نهایی نشده است و مهاجمان هنوز در حال انتقال وجوه به چندین آدرس کیف پول هستند، شرکت امنیتی بلاک چین و تجزیه و تحلیل PeckShield تایید کرده است که Tether (USDT)، DAI (DAI) تاکید کرده است که بیش از ۸ میلیون دلار در بایننس کوین وجود دارد. (BNB). ) و اتر (ETH) تاکنون به سرقت رفته اند.

مربوط: هکر وام فلش دیفای، کاربر مالی را یخ زدایی کرد و ۱۲ میلیون دلار ضرر کرد

کیف پول های BitKeep نیز در ۱۷ اکتبر مورد سوء استفاده قرار گرفتند، زمانی که مهاجمان یک میلیون دلار BNB را سرقت کردند. این اکسپلویت از طریق سرویسی انجام شد که امکان مبادله توکن را می دهد. شرکت کیف پول سرویس را متوقف کرده است، متعهد شد بازپرداخت همه کاربران آسیب دیدهنویسنده: Ezra Reguerra

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا