🚨 اخبار ارز دیجیتال

طمع در حال تسخیر اتریوم است

فهرست

  • از “خنثی” تا “حریص”
  • باد صعودی احتمالی

تغییر قابل توجهی به سمت “طمع” صورت گرفته است مشاهده شده در به روز رسانی اخیر از شاخص ترس و طمع اتریوم.

این شاخص در حال حاضر روی ۵۵ است و قیمت فعلی اتریوم ۲۳۱۴ دلار است. این نشان دهنده انحراف قابل توجهی از احساسات خنثی است که از اواخر ژانویه مشخصه بازار بوده است.

از “خنثی” تا “حریص”

شاخص ترس و طمع اتریوم ابزاری است که برای اندازه گیری احساسات بازار در بین سرمایه گذاران اتریوم استفاده می شود. این داده ها را از منابع مختلف، از جمله نوسانات، حرکت و حجم بازار، رسانه های اجتماعی، نظرسنجی ها و روندها ترکیب می کند تا یک مقدار عددی بین ۰ تا ۱۰۰ ایجاد کند.

مقدار ۰ نشان دهنده “ترس شدید” است، که نشان می دهد سرمایه گذاران نگران هستند و نشان دهنده یک فرصت خرید بالقوه خوب است، در حالی که مقدار ۱۰۰ نشان دهنده “طمع شدید” است، که نشان می دهد بازار ممکن است به اصلاح نیاز داشته باشد.

این شاخص از ۲۶ ژانویه به طور مداوم از ۴۳ به ۵۵ واحد افزایش یافته است که نشان دهنده افزایش اعتماد سرمایه گذاران اتریوم است که احتمالاً ناشی از افزایش اخیر قیمت است.

باد صعودی احتمالی

قیمت اتریوم به تدریج افزایش یافت و از ۲۲۱۸ دلار در ۲۶ ژانویه به قیمت فعلی ۲۳۱۴ دلار رسید.

این افزایش قیمت با تغییر در شاخص ترس و طمع از موضع “خنثی” به “طمع” همراه است.

ارزش بازار فعلی اتریوم ۲۷۵ میلیارد دلار و حجم معاملات ۲۴ ساعته آن ۸.۷۶ میلیارد دلار است.

تایید بالقوه ETF Spot Ethereum همچنان یک معضل مهم برای آلتکوین تاج است. اما پیش بینی ها برای تایید ETF متفاوت است. استاندارد چارترد خوش بینانه پیش بینی می کند که قیمت پس از تایید ETF به ۴۰۰۰ دلار افزایش یابد.

اما این خوش بینی به طور کلی مشترک نیست. کارشناسان و تحلیلگران حقوقی بر ماهیت غیرقابل پیش‌بینی فرآیند تصمیم‌گیری SEC تاکید کرده‌اند و خاطرنشان کرده‌اند که تصمیمات گذشته در مورد ETF بیت‌کوین لزوماً سابقه‌ای برای اتریوم ایجاد نمی‌کند.

تایید بالقوه ETF های اتریوم یک عامل حیاتی برای بازار باقی می ماند و احتمال تاثیر قابل توجهی بر ارزش گذاری اتریوم و احساسات سرمایه گذاران وجود دارد.


منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا