اخبار ارز دیجیتال

بنیانگذار Cardano می‌گوید «یک ارز دیجیتال بزرگ باید از طریق بسیاری از فروپاشی‌ها بگذرد»

به گفته چارلز هاسکینسون، پروژه‌هایی که در طول سال‌ها از بازارهای گاوی و خرسی جان سالم به در برده‌اند، «در برابر بار خصمانه انعطاف‌پذیر بوده‌اند»، اما بسیاری از پروتکل‌های DeFi چنین نبوده‌اند.

چارلز هاسکینسون، بنیانگذار Cardano و یکی از بنیانگذاران اتریوم، گفت یکی از بزرگترین درس هایی که کاربران ارزهای دیجیتال می توانند از فروپاشی Terra و پروژه های دیگر بیاموزند این است که آزمون زمان است. تو تحمل می کنی

هاسکینسون در گفتگو با کوین تلگراف در کنفرانس فنی Web Summit در پرتغال در ۲ نوامبر گفت که شاهد سقوط بسیاری از شرکت ها در صنعت ارزهای دیجیتال، از جاده ابریشم تا کوه گوکس بوده است. به گفته هاسکینسون، پروتکل باقیمانده «در برابر بار خصمانه انعطاف‌پذیر» بود و می‌توانست هم بازار خرس و هم بازار گاو را تحمل کند. در بسیاری از پروژه های مالی غیرمتمرکز این امکان وجود نداشت.

هاسکینسون گفت: «فقط به این دلیل که امروز در اوج هستید به این معنی نیست که همیشه در اوج خواهید بود. “یک ارز دیجیتال خوب باید چندین بار سقوط کند. ۲۰۰۰۰ دلار، ۴۰۰۰ دلار، ۶۴۰۰۰ دلار، امروز ۲۰۰۰۰ دلار چیست، بدهید یا بگیرید؟ من دیدم.”

چارلز هاسکینسون، بنیانگذار Cardano، با متخصص رسانه های اجتماعی Cointelegraph، Mada، در اجلاس وب ۲ نوامبر صحبت کرد.

هاسکینسون گفت که برخی از پروژه های DeFi محدود به “شاید ۶ تا ۱۲ ماه نگهداری” هستند و “به سمت توزیع داخلی متمایل می شوند.”

“روشی که چیزها ساخته شدند، [Terra] این برای چند نفر بسیار سودآور بود، و افراد کمی به طور اتفاقی به آن فضا متصل بودند، بنابراین آنها آن را بالا بردند و میلیاردها دلار درآمد داشتند و آن را از پشت سرمایه گذاران خصوصی خارج کردند. ما انجام دادیم – این اشتباه است. منجر به یک سرکوب نظارتی در آن منطقه خاص خواهد شد. ”

مربوط: چارلز هاسکینسون و توسعه‌دهنده اتریوم پس از ارتقای Vasil وارد War of Words می‌شوند

بنیانگذاران کاردانو مکررا از پروتکل اتریوم و سیستم اثبات کار متصل به استخراج بیت کوین (BTC) پس از ترک پروژه انتقاد کرده اند. مانند بسیاری دیگر از دارایی های دیجیتالی که بازارهای آن ها کساد بوده است، قیمت توکن بومی کاردانو (ADA) از ماه می به طور قابل توجهی کاهش یافته است و طی شش ماه بیش از ۵۷ درصد کاهش یافته است و در زمان عرضه عمومی به ۰.۳۸ دلار رسیده است.

نویسنده: Turner Wright

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا