🚨 اخبار ارز دیجیتال

Grayscale کمترین جریان خروجی را از زمان تایید بیت کوین ETF ثبت کرده است

تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

پایان داده ها به گزارش BitMEX Research، Grayscale Investments، یکی از بازیگران اصلی بازار، گزارش BitMEX را گزارش داد که خروجی از صندوق قابل معامله در بورس بیت کوین (ETF) به نام GBTC در روز جمعه به پایین‌ترین حد خود یعنی فقط ۴۴ میلیون دلار کاهش یافت که از ژانویه کاهش قابل توجهی داشته است. بیرون یازدهم

ETF های بیت کوین نقطه ای شتاب بیشتری می گیرند

در مقابل، روز جمعه شاهد فعالیت قوی در بازار بود، به طوری که ETF های بیت کوین تازه راه اندازی شده، ورودی خالص بیش از ۲۳۲.۳ میلیون دلار به دست آوردند. پیشتاز این اتهام، IBIT بلک راک بود که جریان قابل توجهی به مبلغ ۱۶۷.۵ میلیون دلار را جذب کرد. FBTC Fidelity با ۵۲.۵ میلیون دلار پس از آن قرار گرفت، در حالی که BITB Bitwise به ۱۲.۰ میلیون دلار دست یافت. این افزایش ورودی، اعتماد فزاینده سرمایه گذاران به وسایل سرمایه گذاری تنظیم شده در فضای کریپتو را برجسته می کند.

حجم معاملات انباشته ETF های بیت کوین نقطه ای از ۵۰ میلیارد دلار فراتر رفته است که نقطه عطفی بزرگ برای محصولات سرمایه گذاری کریپتو محسوب می شود. این نقطه عطف نه تنها پذیرش فزاینده سرمایه‌گذاری در رمزارز توسط سرمایه‌گذاران نهادی و فردی را نشان می‌دهد، بلکه نشان‌دهنده بلوغ و استفاده اصلی از دارایی‌های دیجیتال به عنوان ابزارهای سرمایه‌گذاری بادوام است.

در زمان نگارش این مقاله، بیت کوین با قیمت ۵۱۰۹۹ دلار معامله می شد و در ۲۴ ساعت گذشته ۰.۲ درصد کاهش را تجربه کرده است. تحرکات اخیر بازار بحث هایی را در میان تحلیلگران به ویژه در مورد شکستن سطح بحرانی ۵۱۵۰۰ دلار برانگیخته است.

این نقطه قیمت در بحث های پیرامون افزایش احتمالی بیت کوین بسیار مهم بوده است. کاهش به زیر ۵۰۹۷۰ دلار نگرانی‌هایی را در میان تحلیلگران ایجاد کرده است که نشان‌دهنده تغییر احتمالی به سمت احساسات نزولی در کوتاه‌مدت است.

با این حال، تاجر معروف جان بولینگر به سرمایه گذاران ماهیت چرخه ای بازارها را یادآوری می کند و پیشنهاد می کند که نوسانات کوتاه مدت ممکن است لزوماً روند صعودی بلندمدت را از مسیر خارج نکند.

نهنگ های بیت کوین در حال جمع شدن هستند

در میان نوسانات بازار، فعالیت های اخیر در شبکه بیت کوین روند انباشتگی را در میان نهنگ های بیت کوین نشان می دهد که به عنوان کیف پول هایی که بیش از ۱۰۰ بیت کوین را در خود نگه می دارند و با صرافی های متمرکز مرتبط نیستند، تعریف می شود.

به نظر می رسد این دارایی ها به جای توزیع، در حالت انباشت هستند. کی یانگ جو، تحلیلگر ارزهای دیجیتال، اشاره می کند که “قیمت واقعی” چنین گروهی از نهنگ ها در حال حاضر ۴۰۵۰۰ دلار است.

این رفتار بر روند صعودی بازار تاکید می کند و نشان می دهد که بازیگران کلیدی علی رغم نوسانات کوتاه مدت قیمت، روی ارزش بلندمدت بیت کوین شرط بندی می کنند.


منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا