🚨 اخبار ارز دیجیتال

Grayscale ممکن است از SEC در مورد گزینه های GBTC شکایت کند

فهرست

  • تقاضای Grayscale برای رفتار برابر
  • راه پیش رو

ارسال شده توسط Grayscale Investments یک نامه برای تأیید گزینه‌های موجود در Grayscale's Bitcoin Trust (GBTC) در کمیسیون بورس و اوراق بهادار (SEC) ثبت نام کرده است.

رئیس فروشگاه ETF، نیت گراچی، احتمال شکایت قریب الوقوع را از آنجایی که نامه گری اسکیل به کمیسیون بورس و اوراق بهادار (SEC) بر آنچه که آنها به عنوان “تبعیض ناعادلانه” علیه سهامداران می بینند، برجسته کرده است.

تقاضای Grayscale برای رفتار برابر

Grayscale در SEC لابی کرده است تا تایید گزینه های خود را به یک ETF بیت کوین اختصاص دهد و در مورد شرایط بازی یکسان بحث کند.

مدیر عامل Grayscale، Michael Sonnenshein در این نامه اظهار داشت که انکار GBTC از توانایی ارائه گزینه ها به ضرر سرمایه گذاران آن و مانع از جذابیت محصول برای سرمایه گذاران بالقوه خواهد بود.

شایان ذکر است، SEC قبلاً معاملات گزینه‌ها را برای ETF‌های مرتبط با معاملات آتی بیت‌کوین تأیید کرده است، که سابقه‌ای را ایجاد می‌کند که Grayscale معتقد است باید برای محصولات خود نیز اعمال شود.

مدیر دارایی های رمزنگاری از گزینه های GBTC برای تسهیل کشف قیمت بهتر، ناوبری بازار و استراتژی های پوشش ریسک برای سرمایه گذاران حمایت می کند.

راه پیش رو

Sonnenshein صراحتاً در مورد نیاز به ایجاد یک بازار قابل توجه برای گزینه ها در ETF های بیت کوین موضعی صحبت کرده است.

او خاطرنشان می کند که گزینه های موجود در ETFهای آتی بیت کوین یک روز پس از شروع معاملات در دسترس قرار می گیرند، اما به دلیل پیچیدگی در تأییدیه های نظارتی، ETF های بیت کوین عقب می مانند.

تفاوت در رفتار بین معاملات آتی و ETF های بیت کوین نقطه ای موضوع بحث بوده است زیرا سوننشاین بر مزایای گزینه ها برای همه سرمایه گذاران تاکید کرد.


منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا