اخبار ارز دیجیتال

فایل‌های Grayscale فایل مختصر در دعوی ETF علیه SEC، بحث‌های شفاهی ممکن است طی ماه‌ها باشد

Grayscale به رد درخواست SEC برای ایجاد یک ETF بیت کوین در ماه ژوئن اعتراض کرده است. به گفته مدیر ارشد حقوقی گری اسکیل، شکایت “به سرعت در حال حرکت است.”

Grayscale از رد درخواست کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) برای تبدیل ۱۲ میلیارد دلار Grayscale Bitcoin Trust (GBTC) به یک صندوق قابل معامله در بورس (ETF) مبتنی بر بیت کوین (BTC) نقطه ای (ETF) درخواست داد. حرف. ). خلاصه‌ای که در منطقه کلمبیا ثبت شده است به نکات مطرح‌شده در خلاصه پاسخ SEC که در ماه دسامبر ارسال شده است اشاره می‌کند و استدلال‌های خود را مجدداً بیان می‌کند.

SEC بر اساس یافته های خود تصمیم گرفت که پیشنهاد Grayscale به اندازه کافی در برابر تقلب و دستکاری محافظت نشده است. این آژانس یافته های مشابهی را در بسیاری از برنامه های قبلی برای ایجاد ETF های BTC مبتنی بر نقطه انجام داده است.

Grayscale در دادگاه با این ادعا که SEC خودسرانه عمل کرد تا با کالاهای موجود در فهرست معامله شده رفتار متفاوتی نسبت به کالاهای معاملات آتی داشته باشد. Grayscale در خلاصه ای گفت: “یک همبستگی ۹۹.۹٪ بین بازار آتی بیت کوین و قیمت های بازار بیت کوین نقطه ای وجود دارد.” همچنین ادعا کرد که SEC از اختیارات خود فراتر رفته است.

“در حالی که کمیسیون مجاز نیست برای سرمایه گذاران تعیین کند که آیا یک سرمایه گذاری خاص شایسته است یا خیر، به سرمایه گذاران آسیب می رساند.”

کریگ سالم، مدیر ارشد حقوقی Greyscale گفت او در توییتی نوشت: «پرونده به سرعت پیش می‌رود. زمان‌بندی نامشخص است، اما بحث‌های شفاهی ممکن است زودتر از سه ماهه دوم آغاز شود. [۲۰۲۳]Grayscale در اکتبر ۲۰۲۱ به SEC ارائه شد، اما SEC در ۲۹ ژوئن این پرونده را رد کرد.

مرتبط: مدیر عامل Grayscale گزینه خرید سهام GBTC 20٪ را در صورت شکست تبدیل ETF برجسته می کند

Fire Tree Capital Management در ۶ دسامبر از Grayscale شکایت کرد و از جمله درخواست کرد که Grayscale درخواست تجدید نظر خود را نسبت به تصمیم SEC لغو کند. در این شکایت آمده است: «این استراتژی احتمالاً نیازمند سال‌ها دعوی قضایی، میلیون‌ها دلار هزینه‌های قانونی، ساعات اداری از دست رفته بی‌شماری و حسن نیت با تنظیم‌کننده‌ها خواهد بود».

Grayscale متعلق به یک گروه ارز دیجیتال است که در حال حاضر با مشکلات مالی مواجه است.نویسنده: Derek Andersen

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا