🚨 اخبار ارز دیجیتال

Grayscale تجارت ETF را گسترش می دهد، سه صندوق جدید رمزنگاری را پیشنهاد می کند


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

صندوق جدید در دارایی‌های مختلف مرتبط با رمزارز، از جمله استخراج‌کنندگان بیت‌کوین و فناوری حفظ حریم خصوصی، سرمایه‌گذاری خواهد کرد.

سه صندوق جدید قابل معامله در مبادلات مبتنی بر رمزنگاری (ETF) برای تأیید از سوی شرکت مدیریت دارایی‌های رمزنگاری Grayscale Investments پیشنهاد شده‌اند. Grayscale Investments همچنین سازمان جدیدی را برای مدیریت وجوه در حال رشد خود اعلام کرد.

در ۹ می، Grayscale راه اندازی یک واحد تجاری جدید به نام Grayscale Funds Trust را اعلام کرد که به آن امکان می دهد بسیاری از ابزارهای مالی فهرست شده خود را در داخل مدیریت کند.

علاوه بر اعتماد جدید، Grayscale یک بیانیه ثبت نام در کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) برای سه ETF جدید با محوریت رمزنگاری ثبت کرده است، علیرغم مسدود شدن قبلی از سوی تنظیم کننده ها در برابر ETF های مرتبط با رمزنگاری. اعلام کرد که ارائه کرده است.

صندوق جدید متشکل از ETF آتی اتریوم، ETF مرکب بیت کوین جهانی و ETF حریم خصوصی است.

ETF جهانی بیت کوین کامپوزیت در محصولات فهرست شده مرتبط با بیت کوین (BTC) یا تحت حمایت آن، از جمله شرکت های استخراج بیت کوین سرمایه گذاری می کند.

به طور مشابه، ETFهای آتی اتریوم از طریق سهامی که قیمت اتر (ETH) را ردیابی می کنند، امکان قرار گرفتن غیرمستقیم با ارزش بالقوه آتی اتر (ETH) را فراهم می کند.

در این پرونده توضیح داده شده است که ETF Grayscale Privacy در شرکت هایی که بر روی فناوری حفظ حریم خصوصی مبتنی بر بلاک چین کار می کنند، سرمایه گذاری خواهد کرد.

هیچ یک از سه ETF برای خرید عمومی در دسترس نخواهد بود تا زمانی که بیانیه ثبت نام برای Grayscale Fund Trust توسط SEC تایید شود.

این اعلام در حالی منتشر می شود که گری اسکیل همچنان درگیر اختلافات مداوم با SEC بر سر تبدیل ۱۷ میلیارد دلار Grayscale Bitcoin Trust (GBTC) به محصول بیت کوین ETF است.

مربوط: مدیر عامل Grayscale: تایید GBTC می تواند “میلیاردها دلار” را به سرمایه گذاران برگرداند

در ۱۳ ژانویه، Grayscale شکایتی را به قانون‌گذاران مبنی بر امتناع خود از درخواست ارائه کرد و مدعی شد که SEC در برخورد با کالاهای معامله شده در مبادلات نقدی ارز دیجیتال متفاوت از کالاهای آتی عمل کرده است.

Grayscale در خلاصه‌ای به SEC گفت: «یک همبستگی ۹۹.۹ درصدی بین قیمت‌های بازار آتی بیت‌کوین و قیمت‌های بازار نقدی بیت‌کوین وجود دارد.

SEC تعدادی ETFهای آتی بیت کوین را تایید کرده است که خریداران را در معرض ارزش بالقوه آینده بیت کوین قرار می دهد، اما همچنین سرمایه گذاران را در معرض کلاهبرداری بالقوه و دستکاری بازار قرار می دهد. به دلیل نگرانی هایمان، ما تاکنون تمام درخواست های محصولات سرمایه گذاری لحظه ای بیت کوین را رد کرده ایم. .

مجله: ۳.۴ میلیارد دلار بیت کوین در یک قلع پاپ کورن – داستان هکر جاده ابریشمنویسنده: Tom Mitchelhill

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا