اخبار ارز دیجیتال

Grayscale 2.14 میلیارد دلار بیت کوین را تخلیه می کند، Ripple CLO سوء رفتار گسترده در Coinbase v. SEC Case، محموله های رمزگذاری شده XRP Gemini را به هم می زند: Crypto News Digest توسط U.Today

سه خبر مهم روز گذشته که توسط U.Today به شما ارائه شده است.

Grayscale پس از تایید ETF 2.14 میلیارد دلار بیت کوین (BTC) از دست می دهد

طبق آخرین داده های ارائه شده توسط حساب Lookonchain X، Grayscale کاهش یافته دارایی بیت کوین ۵۲۲۲۷ بیت کوین به ارزش ۲.۱۴ میلیارد دلار است. این انحلال پس از تایید اخیر ETF بیت کوین توسط SEC صورت می گیرد. Grayscale در حال حاضر دارای ۵۶۶۹۷۳ BTC به ارزش ۲۳.۲۱ میلیارد دلار است. اقدام Grayscale برای فروش چنین بخش قابل توجهی از دارایی های BTC خود باعث گمانه زنی های قابل توجهی در بین اعضای جامعه رمزنگاری شده است. همانطور که تحلیلگران پیشنهاد کردند، Grayscale ممکن است دارایی های خود را به صورت استراتژیک برای سرمایه گذاری بر افزایش علاقه سازمانی به ارز دیجیتال پس از چراغ سبز نشان دادن ETF های بیت کوین نقطه ای تغییر داده باشد. در همین حال، قیمت بیت کوین در ۲۴ ساعت گذشته ۵ درصد کاهش یافته است. با توجه به CoinMarketCap، بیت کوین در حال حاضر با قیمت ۳۸۶۵۴ دلار معامله می شود.

Coinbase/SEC: وکیل ارشد ریپل تخلفات فاحشی را کشف می کند

در پست اخیر X، استوارت آلدروتی، مدیر ارشد حقوقی ریپل گفت: توضیح داد چیزی که کمیسیون SEC پس از جلسه اخیر در پرونده Coinbase به عنوان یک سوء رفتار فاحش فکر می کند. رگولاتور صرافی را به فروش اوراق بهادار ثبت نشده متهم می کند، ادعایی که Coinbase به شدت با آن مخالفت می کند. اما پست آلدروتی روایت کمیسیون بورس و اوراق بهادار را به چالش می‌کشد و بیان می‌کند که آنها بر روی “تجمیع” سرمایه‌گذاران تمرکز می‌کنند. [their] با استناد به پرونده تأثیرگذار Revak، مشاور استدلال می‌کند که آزمون هوی بیش از سرمایه‌گذاری صرف در تلاش، نیازمند سرمایه‌گذاری در یک سرمایه‌گذاری مشترک است.

توئیت‌های مرموز XRP جمینی باعث ایجاد گمانه‌زنی در جامعه می‌شود

جامعه XRP اخیراً هیجان زده شده است. آخرین پست های X توسط Gemini، یک صرافی بزرگ رمزنگاری. نوشته ها شامل چندین اشاره به توکن مرتبط با ریپل، با عباراتی مانند «xrp را فراموش نکنید»، «در مورد xrp هیجان‌زده هستم» و «به زودی xcoming» سر و صدای زیادی در میان دنبال‌کنندگان و فعالان بازار جمینی ایجاد کرد. تأثیرگذاران برجسته جامعه مانند Crypto Eri به نظرات پست‌ها پرداختند تا حدس‌های خود را در مورد معنای پشت پیام‌های مرموز به اشتراک بگذارند. بر اساس برخی پیشنهادات، با توجه به تایید اخیر Gemini به عنوان ارائه‌دهنده خدمات دارایی دیجیتال (DASP) در فرانسه و نقش حافظ ETF بیت کوین نقطه‌ای تازه راه‌اندازی VanEck، Gemini می‌تواند به سرمایه‌گذاری مشترک جدید اتحادیه اروپا برای Spot XRP ETF اشاره کند. ممکن است بدهد .


منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا