اخبار ارز دیجیتال

Grayscale 2.14 میلیارد دلار در بیت کوین (BTC) پس از تایید ETF از دست داد: جزئیات

تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

در اقدامی شگفت‌انگیز توسط Grayscale Investments، شرکت پشتیبان معروف Grayscale Bitcoin Trust (GBTC)، فروخته شد مقدار قابل توجهی بیت کوین (BTC) به ارزش کل ۲.۱۴ میلیارد دلار وجود دارد. این سرمایه گذاری بزرگ به دنبال تایید اخیر کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) برای صندوق های نقدی قابل معامله در بورس بیت کوین (ETF) صورت می گیرد.

بر اساس پلتفرم پیشرو تحلیل ارزهای دیجیتال Lookonchain، از زمانی که SEC در اوایل ماه جاری به صندوق های ETF بیت کوین چراغ سبز نشان داد، دارایی بیت کوین Grayscale تقریباً ۵۲,۲۲۷ BTC، معادل ۲.۱۴ میلیارد دلار کاهش یافته است. Grayscale در حال حاضر دارای ۵۶۶۹۷۳ BTC به ارزش ۲۳.۲۱ میلیارد دلار است. در مقایسه، iShares (BlackRock) دارای ۳۳۴۳۱ BTC (1.37 میلیارد دلار)، Fidelity دارای ۲۴.۸۵۷ BTC (1.02 میلیارد دلار) و Bitwise دارای ۱۰۱۵۲ BTC (415.6 میلیون دلار) است.

حرکت استراتژیک؟

با توجه به موج اخیر تاییدیه های SEC برای ETF های مختلف بیت کوین نقطه ای، این حرکت استراتژیک Grayscale قابل توجه است. از جمله فعالان مالی مهمی که مورد تایید قرار گرفته است، ARK Invest است. صخره سیاه، VanEck، WisdomTree، Fidelity، Invesco، Franklin Templeton، Bitwise و Valkyrie. علاوه بر این، Grayscale Investments چراغ سبز را دریافت کرد تا اعتماد ۲۸ میلیارد دلاری بیت کوین خود را به یک ETF نقطه ای GBTC تبدیل کند، که تغییر قابل توجهی را در چشم انداز سرمایه گذاری نشان می دهد.

جامعه ارزهای دیجیتال در مورد تصمیم Grayscale برای واگذاری بخش قابل توجهی از دارایی های بیت کوین خود، مملو از حدس و گمان است. تحلیلگران تایید نقطه ای را توصیه می کنند ETF بیت کوین ممکن است باعث شده باشد که Grayscale دارایی های خود را به طور استراتژیک تغییر دهد و از علاقه سازمانی رو به رشد در بازار ارزهای دیجیتال سرمایه گذاری کند.

در همین حال، به نظر می‌رسد روند گسترده‌تر بازار بیت‌کوین به دلیل قیمت فعلی، فاقد شتاب است. می ایستد از ۴۰۹۵۵ دلار این نشان دهنده کاهش ۱.۷۳ درصدی در ۲۴ ساعت گذشته و کاهش ۵.۹۰ درصدی در ۳۰ روز گذشته است. پویایی بازار، همراه با فروش گسترده بیت کوین Grayscale، سؤالاتی را در مورد تأثیر بالقوه آن بر ارزش گذاری کلی بیت کوین و موقعیت استراتژیک بازیگران اصلی سازمانی در دنیای ارزهای دیجیتال در حال ظهور ایجاد می کند.


منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا