اخبار ارز دیجیتال

مدیر عامل Grayscale: تایید GBTC می تواند “میلیاردها دلار” را به سرمایه گذاران برگرداند


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

رئیس Grayscale Investments، Michael Sonnenschein می‌گوید اگر GBTC مجوز «تبدیل» به ETF فیزیکی BTC را دریافت کند، تخفیف‌ها و حق بیمه‌ها «دیگر» در میان دعوای جاری SEC وجود نخواهد داشت.

در مصاحبه اخیر پادکست، مایکل سوننشاین، مدیر عامل Grayscale Investments، گفت که کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) از سرمایه گذاران Grayscale محافظت می کند و ارزش واقعی دارایی های آنها را به آنها می دهد. “نمی توانم تصور کنم” دلیل آن چرا “من نمی خواهم” پس بدهم.

در مصاحبه‌ای با پادکست محبوب «What Bitcoin Did» به میزبانی پیتر مک کورمک، Sonnenshine در 25 فوریه گفت که کمیسیون SEC، Grayscale Bitcoin Trust (GBTC) را برای بیت‌کوین (BTC) تأیید کرده است و توضیح داد که «قانون رویه‌های اداری را نقض می‌کند». امتناع به عنوان مبادله – صندوق فهرست شده (ETF) در ژوئن 2022.

او توضیح داد که این قانون می‌تواند مانع از انجام اقدامات «مورد علاقه» یا «خودسرانه» توسط تنظیم‌کننده‌ها شود، ETF آتی بیت‌کوین را تأیید کند و «تبدیل GBTC» را تأیید کند.

Sonnenshein گفت که زمانی که SEC شروع به تایید اولین ETF بیت کوین کرد، Grayscale آن را “نشانه” دانست که SEC “در واقع نگرش خود را نسبت به بیت کوین تغییر می دهد.”

او گفت که در واقع “میلیاردها دلار” سرمایه به سرعت یک شبه به جیب سرمایه گذاران باز می گردد زیرا صندوق به ارزش خالص خود “خونریزی” می کند.

Sonnenshein توضیح داد که این به این دلیل است که GBTC در حال حاضر با تخفیف نسبت به ارزش خالص دارایی خود (NAV) معامله می‌کند، اما وقتی به ETF تبدیل می‌شود، تخفیف یا حق بیمه «دیگر» وجود ندارد. ترکیب یک “مکانیسم آربیتراژ”.

او تکرار کرد که Grayscale در حال حاضر در حال شکایت از SEC است و ممکن است حداکثر تا پاییز 2023 تصمیمی در مورد رد انکار SEC اتخاذ کند.

او همچنین گفت که گری اسکیل «بیش از یک میلیون حساب سرمایه‌گذار» دارد و سرمایه‌گذاران در سراسر جهان انتظار دارند که شرکت «کار درست را برای آنها انجام دهد» و چرا SEC از «من نمی‌توانم تصور کنم که نمی‌خواهم سرمایه‌گذار باشم» محافظت می‌کند. “، و “برگرداندن ارزش آن.”

Sonnenshein در ادامه افزود که او از این واقعیت که Grayscale در این مورد “منفعت تجاری” دارد “معافیت” نمی کند و اگر Grayscale در صورت رد درخواست آن برای به چالش کشیدن SEC، می تواند از ایالات متحده شکایت کند. دادگاه عالی.

مربوط: مدیر عامل Grayscale: رویکرد “یک بعدی” SEC پیشرفت بیت کوین را کند می کند

این امر پس از رد درخواست Grayscale برای تبدیل 12 میلیارد دلار Grayscale Bitcoin Trust (GBTC) به یک ETF مبتنی بر بیت کوین در دسامبر 2022 توسط SEC انجام شد، با پیشنهاد Grayscale تصمیماتی بر اساس یافته هایی اتخاذ شد که به اندازه کافی در برابر تقلب و دستکاری محافظت نمی شوند.

این آژانس یافته های مشابهی را در تعدادی از برنامه های قبلی برای ایجاد ETF های BTC مبتنی بر نقطه انجام داده است.

نویسنده: Ciaran Lyons

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا