اخبار ارز دیجیتال

مدیر عامل Grayscale گزینه بازخرید سهم GBTC 20٪ در صورت شکست تبدیل ETF را برجسته می کند

پیشنهاد پیشنهادی نیاز به تسهیلات SEC و تایید سهامداران دارد.

در نامه پایان سال به سرمایه گذاران که در 10 دسامبر منتشر شد، مدیر عامل Grayscale Investments، Michael Sonnenshein گفت که این شرکت “ممکن است پیشنهاد مناقصه ای را برای بخشی از سهام موجود GBTC در نظر بگیرد.” [Grayscale Bitcoin Trust]Sonnenschein گفت: “چنین پیشنهاد مناقصه ای از 20 درصد سهام موجود GBTC تجاوز نمی کند” و به “تسکین” نظارتی از سوی بورس اوراق بهادار ایالات متحده نیاز دارد. تصویب هیئت مدیره و سهامداران برای تصویب این گونه پیشنهادات.

پس از اینکه SEC درخواست Grayscale برای تبدیل GBTC به بیت کوین ETF در 29 ژوئن 2022 را رد کرد، Grayscale و صندوق خارج از بورس آن GBTC در حال حاضر درگیر شکایتی با SEC هستند. ما قصد داریم در 11 اکتبر 2022 یک گزارش اولیه را با SEC ارسال کنیم، تا 13 ژانویه 2022 پاسخی را به SEC ارائه دهیم، و یک خلاصه کتبی نهایی را در 3 فوریه 2022 ارسال کنیم. او برای شنیدن استدلال شفاهی و قضاوت انتخاب خواهد شد.”

اگر نتوانیم گزینه‌هایی را برای بازگرداندن بخشی از سرمایه خود به سهامداران خود دنبال کنیم، در حال حاضر قصد نداریم GBTC را منحل کنیم، اما در عوض بدون برنامه بازخرید مداوم به فعالیت GBTC ادامه خواهیم داد.

کوین تلگراف قبلاً اعلام کرده بود که GBTC، همراه با سایر صندوق‌های ارز دیجیتال بزرگ مقیاس خاکستری، به دلیل نگرانی‌های پرداخت بدهی ناشی از گروه ارز دیجیتال شرکت مادر و قرار گرفتن در معرض آن، با تخفیف‌های 34 تا 69 درصدی به ارزش خالص دارایی (NAV) معامله می‌شود. بوده در زمان انتشار، GBTC 10.68 میلیارد دلار بیت کوین (BTC) را مدیریت می کرد، اما ارزش آن تنها 5.48 میلیارد دلار به ازای هر ارزش بازار بود.

نویسنده: Zhiyuan Sun

مطالب مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا