اخبار ارز دیجیتال

آدرس کیف پول Grayscale Bitcoin Trust ادعایی منتشر شده توسط Arkham

یک شرکت تجزیه و تحلیل بلاک چین ادعا می کند که Grayscale دومین موجودیت بزرگ BTC در جهان است.

پلتفرم تجزیه و تحلیل بلاک چین Arkham Intelligence مدعی است که آدرس Grayscale Bitcoin Trust را شناسایی کرده است.اعتماد شامل بر اساس یک موضوع در تاریخ 6 سپتامبر در X (توئیتر سابق) بیش از 1750 مورد از این آدرس ها دارای بیت کوین (BTC) به ارزش 16 میلیارد دلار است. Arkham ادعا کرد که Grayscale “دومین موجودیت بزرگ BTC در جهان” است.

Grayscale Bitcoin Trust بیش از 16 میلیارد دلار بیت کوین دارد. ناشر آن، Grayscale، در حال حاضر با کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) برای تبدیل تراست به یک صندوق قابل معامله در بورس (ETF) مبارزه می کند.

اعضای جامعه بیت کوین مدت هاست حدس می زنند که Grayscale بیت کوین عظیم خود را در کجا ذخیره می کند.مقیاس خاکستری بوده است رد شد این شرکت با استناد به “نگرانی های امنیتی” درخواست کرد آدرس کیف پول را ارائه دهد. برخی از کاربران توییتر گفتند: انتقاد کرد گری اسکیل آن را متهم کرد که با فاش نکردن آدرس، بیت کوین کمتری نسبت به آنچه ادعا می کرد، حمل می کند.

جستجوی “Grayscale Bitcoin Trust” در Arkham در 9 سپتامبر، پنج آدرس زیر را نشان داد:

  1. 16vd2YfcGK9mw3GZXzL5o23m7gdBGXKHNz
  2. 1GRGfd3TtBA2vMjoHH3hVpE6CRx5nZ1YJp
  3. 15gioFeKnUjerTQ9LYNreW3Bt9kn9xrTU4
  4. 1DtdMtJL2zggkoFPDbEbM2Ja1EYH8LeH9B
  5. 1CU9gusmCCfCjsmGatxbzvXLqoisgnaV9n

آرکام گفت که سه آدرس اول مجموعاً حدود 51 میلیون دلار بیت کوین دارند. دو مورد آخر هیچ وجهی ندارند، اما تراکنش‌های دیگر آدرس‌های Grayscale Bitcoin Trust مانند 1L8k2SD9sdTTzdDxA19QdobLbUyKyV2RVi و 1CS1M4oVbcFnZjZ5hU5bk6vLi2Q5VSsmpX را نشان می‌دهند. Arkham فهرست کاملی از آدرس‌های موجودیت در مقیاس خاکستری ارائه نمی‌کند، اما به وضوح هر آدرس مقیاس خاکستری را به عنوان بخشی از تاریخچه تراکنش‌های هر کیف پول برچسب‌گذاری می‌کند.

مربوط: Vivek Ramaswamy: پیروزی در مقیاس خاکستری “راه را برای نوآوری بیت کوین هموار می کند”.

یک صفحه موجود در مقیاس خاکستری در Arkham، 627.779 میلیون بیت کوین را به ارزش بیش از 16 میلیارد دلار نشان می دهد.

دارایی بیت کوین در مقیاس خاکستری منبع: Arkham.

این مبلغ مشابه مبلغ ادعا شده در وب سایت Grayscale است و به این معنی است که شما بیت کوین کافی برای انجام برداشت خود دارید.

Arkham اغلب به دلیل افشای اطلاعات شخصی کاربران بلاک چین مورد انتقاد قرار گرفته است، به طوری که برخی از کاربران توییتر آن را به عنوان یک پلت فرم کسب درآمد بی صدا می نامند. با این حال، مدیر عامل این پلتفرم اصرار داشت که این شرکت صرفاً در تلاش است تا زمین بازی را بین مؤسسات بزرگ و شرکت‌های کوچکتر و کمتر مطلع کند.نویسنده: Tom Blackstone

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا