اخبار ارز دیجیتال

Grayscale Bitcoin Trust با خریداران بیشتر، پرونده های BlackRock ETF به اوج خود در سال 2023 نزدیک می شود

دوره های اندرو تیت
خرید تلگرام پرمیوم


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

علاقه به خرید نهادی در GBTC با این امید همراه است که بلک راک اولین ETF بیت کوین ایالات متحده را تضمین کند.

به نظر می رسد برنامه های بیت کوین (BTC) توسط بلک راک باعث افزایش وسایل سرمایه گذاری سازمانی BTC “OG” شده است.

بر اساس داده‌های منبع نظارتی CoinGlass، در 17 ژوئن، Grayscale Bitcoin Trust (GBTC) تقریباً رکوردهای جدیدی را برای سال 2023 شکست.

“حق بیمه” GBTC به زیر -37٪ کاهش می یابد

پس از انتشار اخباری مبنی بر درخواست BlackRock، بزرگترین مدیر دارایی جهان، برای راه‌اندازی یک صندوق قابل معامله در بورس قیمت بیت‌کوین (ETF)، احساسات بازار بیت‌کوین در اواخر هفته گذشته بهبود جزئی را نشان داد.

در حالی که هنوز در ایالات متحده مجاز نیست، برخی می گویند که ETF یک شرکت قوی مانند BlackRock احتمالاً برای شکستن بن بست قانونی بیشتر است.

اما در عین حال، نشانه‌های خوش‌بینی فراتر از احساسات آشکارتر می‌شود. GBTC برای مدت طولانی با تخفیف قابل توجهی نسبت به نقطه بیت کوین معامله می شود و روند صعودی دارد.

طبق CoinGlass، تخفیف آن یا «حق بیمه» منفی که برای توصیف قیمت سهام GBTC استفاده می‌شود، در حال حاضر -36.6 درصد است.

GBTC هنوز به شدت تخفیف دارد، اما تقریباً از هر زمان دیگری در سال جاری به صفر نزدیک تر است. برای مثال نرخ تنزیل در 23 خرداد نزدیک به -44 درصد بود.

نمودار حق بیمه GBTC در مقابل دارایی ها در مقابل BTC/USD (نمایش).منبع: شیشه سکه

آدام کاکرین، شریک در شرکت سرمایه گذاری خطرپذیر Cinneamhain Ventures گفت: «اگر ETF بلک راک تأیید شود، برنده واقعی اینجا GBTC دلار خواهد بود. من نوشته ام برخی از نظرات آخر هفته در توییتر.

“زیرا بلک راک مسیر تبدیل را نشان می دهد و 40٪ تخفیف GBTC بر اساس رشد صنعت تسویه خواهد شد.”

کاکرین افزود که او معتقد است که “احتمال خوبی” وجود دارد که محصولات بلک راک تاییدیه نظارتی ایالات متحده را دریافت کنند.

او گفت: “این ساختاری کاملاً متفاوت از سایر ابتکارات نیروگاه های سرسخت است. قانون 30 یک اعتماد قابل بازخرید با بازخرید (برخلاف GBTC) + درخواست تغییر قانون پیشنهادی است. آنها آمده اند تا بازی کنند.” اضافه.

ARK هنوز به آخرین خریداران ملحق نشده است

حرکت بلک راک قبلاً با بحث و جدل پوشانده شده است و مفسران بازار در مورد اینکه آیا واقعاً یک ETF است یا خیر رقابت می کنند.

مطالب مرتبط: چرا بازار ارزهای دیجیتال امروز در حال افزایش است؟

برخی افراد بحث می کنند در حالی که استدلال می کنند که این فقط یک اعتماد مشابه GBTC است، دیگران، از جمله کاکرین، دیدگاه متفاوت تری را اتخاذ کرده اند.

کوری کریستن، مدیر عامل شرکت خدمات مالی بیت کوین سوان، می گوید: «می توانید مرا یک حرامزاده ETF بنامید. خلاصه شده است.

“قانون اوراق بهادار سال 1933 به جای فرم N-1A (مشابه 99٪ ETFهای سهام) در فرم S-1 ثبت شده است. این قانون در بورس معامله می شود و توسط ناشر قابل بازخرید است. باید منتظر باشیم و ببینیم SEC ETF Spot Bitcoin BlackRock را تأیید می کند.

به کنار، علاقه سرمایه گذاران به GBTC در نتیجه افزایش یافته است. صندوق سرمایه گذاری نورث راک دیجیتال در میان خریداران مشتاق است.

“ما در چند هفته گذشته به طور مداوم به Grayscale اعتماد بیشتری ایجاد کرده ایم.” اعلام کرد پست سنگ سیاه

“به نظر می رسد RR در سطوح فعلی به شدت منحرف شده است. در صورت پیروزی در مقیاس خاکستری، انتظار یک جنبه مثبت 50٪ را داشته باشید، اما در صورت باخت حداقل یک جنبه منفی را داشته باشید. ممکن است به عنوان فرصتی برای تقویت امتیاز استفاده شود.

در همین حال، یکی از دارندگان اصلی که هنوز در معرض دید خود قرار نگرفته است، ARK Invest است که همچنان حدود 5.37 میلیون سهام GBTC را در اختیار دارد.

داده های Cathie’s ARK، وب سایت اختصاصی ردیابی کتی وود، مدیرعامل ARK، تأیید می کند که این دارایی ها تا سال 2023 به تدریج کاهش می یابد.

نمودار دارایی های ARK Invest GBTC (نمایش). منبع: Cassie’s ARK

مجله: شغل گری جنسلر در خطر، اولین نقطه ETF بیت کوین بلک راک، اخبار بیشتر: Hodler’s Digest، 11-17 ژوئن

این مقاله حاوی توصیه یا توصیه های سرمایه گذاری نیست. هر گونه سرمایه گذاری یا حرکت تجاری مستلزم ریسک است و خوانندگان باید قبل از هر تصمیمی تحقیقات خود را انجام دهند.نویسنده: William Suberg

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا