🚨 اخبار ارز دیجیتال

Grayscale از SEC می‌خواهد در مورد «جهت آینده» تبدیل بیت‌کوین ETF تشکیل جلسه دهد

یک وکیل Grayscale در نامه ای به تنظیم کننده گفت: “ما معتقدیم که نزدیک به یک میلیون سرمایه گذار Trust حق دارند در اسرع وقت از این شرایط برابر برخوردار شوند.”

گری اسکیل به کمیسیون بورس و اوراق بهادار گفت که هیچ مبنای قانونی برای جلوگیری از تبدیل صندوق بیت کوین (BTC) به یک صندوق قابل معامله در بورس (ETF) باقی نمانده است.

در ۵ سپتامبر، وکلای Grayscale به SEC نامه می نویسند و با دو طرف ملاقات می کنند تا در مورد مراحل بعدی پس از ضرر رگولاتور در دادگاه در مورد تبدیل Grayscale Bitcoin Trust (GBTC) صحبت کنند.

دادگاه استیناف اعلام کرد که بر اساس تحلیل حقوقی که قبلاً توسط کمیسیون اروپا در رد ETP های بیت کوین نقطه ای اتخاذ شده بود، منطق موجود برای تمایز بین ETP های آتی بیت کوین و ETP های بیت کوین نقطه ای وجود ندارد.

Grayscale اضافه کرد که SEC باید به این نتیجه برسد که “هیچ مبنایی” برای رفتار متفاوت با GBTC با ETF آتی بیت کوین “که قبلا توسط کمیسیون تایید شده بود” وجود ندارد.

در ۲۹ آگوست، دادگاه استیناف ایالات متحده در مورد رد درخواست Grayscale توسط SEC برای تبدیل GBTC به بیت کوین ETF لحظه ای حکم داد.

تصویری از نامه ای که توسط شرکت حقوقی گری اسکیل، دیویس پولک، به SEC ارسال شده است.منبع: Grayscale

Grayscale گفت که اگر دلیلی برای امتناع از تبدیل وجود داشته باشد به غیر از الزام قانون مبادله مبنی بر اینکه قوانین “برای جلوگیری از رفتار و شیوه های تقلبی و دستکاری طراحی شده اند”، از قبل مشخص است.

گری گفت: «ما معتقدیم که این مشکل تا کنون ظاهر شده است، به طوری که یکی از ۱۵ سفارش کمیسیون که برنامه های بیت کوین نقطه ای را حتی پس از شروع معاملات ETP های آتی بیت کوین رد می کند.» اسکیلز نوشت.

Grayscale اضافه کرد که برنامه تبدیل وجوه تقریباً سه برابر بیشتر از آنچه در قوانین SEC لازم است در انتظار مانده است.

جوزف ای. هال، که نامه ژوئیه گری اسکیل را نیز نوشت و از SEC خواست تا همه برنامه‌های ETF معلق را به صورت انبوه تأیید کند، آخرین نامه خود را به پایان رساند:

ما معتقدیم که تقریباً ۱ میلیون سرمایه‌گذار Trust در اسرع وقت سزاوار این شرایط برابر هستند.»

مربوط: Grayscale در نبرد حقوقی پیروز شد، اما این برای ETF های Spot Bitcoin چه معنایی دارد؟

از زمان صدور حکم دادگاه در ۲۹ اوت، تخفیف GBTC (درصدی که نشان می‌دهد چقدر ETF بالاتر یا کمتر از ارزش خالص دارایی آن است) به ۱۹.۹٪ کاهش یافته است.

در انتهای چرخه خرس پس از سقوط FTX در دسامبر ۲۰۲۲، تخفیف GBTC به منفی ۵۰٪ نزدیک شد.

مجله: چگونه از ارزهای دیجیتال در بازارهای ناپایدار محافظت کنیم – بیت کوین OG و کارشناسان بحث می کنند

نویسنده: Martin Young

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا