اخبار ارز دیجیتال

Google خط‌مشی‌های خدمات را برای مطابقت با مقررات اتحادیه اروپا به‌روزرسانی می‌کند

Google و دیگر پلتفرم‌های اصلی وب تا ۲۸ آگوست فرصت دارند تا خط‌مشی‌های خدمات خود را برای مطابقت با استانداردهای اتحادیه اروپا برای قانون خدمات دیجیتال به‌روزرسانی کنند.

طبق یک پست وبلاگ در ۲۴ آگوست، گوگل برخی از خط مشی های خدمات خود را برای مطابقت با قانون خدمات دیجیتال اروپا (DSA) به روز می کند.

این غول بزرگ فناوری می‌گوید «سرمایه‌گذاری قابل توجهی» در زمینه‌های مختلف انجام داده است تا با الزامات خاص DSA اتحادیه اروپا مطابقت داشته باشد.

این شرکت مرکز شفافیت تبلیغات خود را گسترش داد، دسترسی به داده‌های دسترسی را گسترش داد، تحقیقات شفافیت را گسترش داد، دید تعدیل محتوا را افزایش داد، یک مرکز شفافیت جدید برای سیاست‌گذاری و ریسک دقیق‌تر ایجاد کرد. من قصد دارم یک تحلیل انجام دهم.

در این پست همچنین آمده است که گوگل در مورد احتمال «عواقب ناخواسته برخی از این اقدامات» ابراز نگرانی کرده است.

“… خطر ارائه اطلاعات بیش از حد در مورد رویکرد اجرایی ما می تواند سوء استفاده از خدمات ما یا انتشار اطلاعات نادرست مضر و غیره را برای بازیگران بد آسان تر کند.”

هدف از DSA اتحادیه اروپا تجمیع مقررات محتوا در سراسر منطقه و تشکیل یک فرآیند خاص تر برای مدیریت محتوا به صورت آنلاین بود. ما همچنین ۱۷ پلت فرم آنلاین را به عنوان پلتفرم های آنلاین در مقیاس بسیار بزرگ (VLOPs) و ۲ را به عنوان موتورهای جستجوی آنلاین در مقیاس بسیار بزرگ (VLOSE) طبقه بندی کردیم.

الزامات عمومی برای سایت‌های این دسته‌ها شامل جلوگیری و حذف پست‌های غیرقانونی و نحوه گزارش آن‌ها، ممنوعیت تبلیغات هدفمند بر اساس گرایش جنسی، مذهب، قومیت یا عقاید سیاسی کاربر است؛ این شامل محدود کردن تبلیغات هدفمند، اشتراک‌گذاری داده‌ها با محققان و موارد دیگر است. . مقامات در میان دیگران

مربوط: گوگل موتور جستجو را با پیشرفت های مبتنی بر هوش مصنوعی ارتقا می دهد

VLOP ها شامل Alibaba AliExpress، Amazon Store، Apple AppStore، Booking.com Facebook، Google Play، Google Maps، Google Shopping، Instagram، LinkedIn، Pinterest، Snapchat، TikTok، Twitter، YouTube، Wikipedia و Zalando. Ta.

دو VLOSE دسته بندی شده عبارتند از جستجوی بینگ و جستجوی گوگل.

تمامی پلتفرم های ذکر شده در این دسته بندی ها تا ۲۸ آگوست فرصت داشتند تا به تعهدات DSA خود عمل کنند. گوگل این به روز رسانی را “انطباق گسترده” می نامد.

TikTok که DSA از آن به عنوان VLOP یاد می‌کند نیز در ۴ آگوست بیانیه‌ای صادر کرد و گفت که برای این حرکت نیز آماده می‌شود. راه‌های جدیدی برای گزارش محتوای غیرقانونی اضافه کرده‌ایم، اطلاعات بیشتری در مورد نحوه تعدیل محتوا ارائه کرده‌ایم، سیستم توصیه‌هایمان را شفاف‌تر کرده‌ایم، و خط‌مشی تبلیغاتی خود را برای نوجوانان به‌روز کرده‌ایم.

کاربری در مورد اجرای آینده DSA در Reddit بحث کرد. برخی از این مقررات به عنوان “ضروری” برای حفظ نظم در فناوری بزرگ استقبال کردند، در حالی که برخی دیگر گفتند این سیاست ها آزادی بیان را محدود می کند.

در این بین، یکی از کاربران استدلال کرد: “برای قضاوت منصفانه خیلی زود است.”

علی‌رغم اینکه این به‌روزرسانی‌ها به اینترنت ایمن‌تر اشاره می‌کنند، گوگل در ۲۱ آگوست وبلاگی را در پاسخ به اتهامات مربوط به تبلیغات ردیابی داده‌های کودکان منتشر کرد که در گزارشی طولانی منتشر شد.

مجله: آیا پرداخت باج افزار باید ممنوع شود؟ایده ای جذاب اما خطرناک

نویسنده: Savannah Fortis

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا