اخبار ارز دیجیتال

فروشگاه Google Play به طور رسمی به بازی‌های NFT اجازه می‌دهد، اما قمار را ممنوع می‌کند: خبرنامه Nifty، ۱۲ تا ۱۸ ژوئیه


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

یک بازی کشویی کاشی روی زنجیره، شاهد افزایش گسترده تراکنش های روزانه در شبکه Sui بوده است.

در خبرنامه این هفته، گوگل پلی به طور رسمی بازی های توکن غیرقابل تعویض (NFT) را با محدودیت هایی در فروشگاه خود مجاز کرده است. شرکت NFT Dapper Labs دور سوم اخراج خود را تکمیل کرده است و راه اندازی بازی های بلاک چین بازپرداخت خودکار خریدهای NFT را فعال کرده است. برای اخبار بیشتر، بازی‌های مبتنی بر بلاک چین را که شاهد افزایش حجم معاملات روزانه در شبکه Sui هستند، بررسی کنید. و نیفتی نیوز این هفته را فراموش نکنید که شامل آموزش کارکنان بانک آمریکا در متاورس است.

فروشگاه Google Play به طور رسمی به بازی‌های NFT اجازه می‌دهد، اما بازی‌های قمار را نه

فروشگاه Google Play اخیراً یک خط‌مشی محتوای مبتنی بر بلاک چین را اعلام کرده است که شامل اجازه دادن به بازی‌های NFT می‌شود. این شرکت گفت که سیاست جدید با هدف “باز کردن راه های جدید برای تجارت محتوای دیجیتال مبتنی بر بلاک چین” در برنامه ها و بازی ها است.

حتی با وجود اینکه این شرکت برای NFT ها و محتوای بازی های بلاک چین باز است، همچنین تصریح کرده است که توسعه دهندگان باید به وضوح عملکرد خود را در توضیحات بازی خود بیان کنند. قمار نیز ممنوع است.

به خواندن ادامه دهید

آزمایشگاه Dapper سومین کاهش را در ۹ ماه گذشته در بحبوحه رکود NFT انجام می دهد

شرکت NFT Dapper Labs از اخراج ۵۱ کارمند دیگر از تیم خود خبر داده است. این شرکت گفت که این تصمیم برای ناب و کارآمد نگه داشتن شرکت ضروری است.

این اخراج سومین باری است که شرکت در کمتر از یک سال اخیر کارکنان خود را اخراج می کند. این شرکت ۲۲ درصد از نیروی کار خود را در نوامبر ۲۰۲۲ کاهش داد. این شرکت همچنین در فوریه ۲۰۲۳ نیروی کار خود را ۲۰ درصد کاهش داد.

به خواندن ادامه دهید

پلتفرم بازی بلاک چین برنامه NFT قابل بازپرداخت ایجاد می کند

استارت آپ بازی بلاک چین Spielworks و پلتفرم Web3 Mycelium Network برای ایجاد پروژه NFT که امکان بازپرداخت خودکار خریدهای NFT را فراهم می کند، شریک شده اند. از طریق یک قرارداد هوشمند، کسانی که خواهان بازپرداخت هستند می‌توانند با کلیک یک دکمه NFT خود را با مجموعه‌ای از وجوه مبادله کنند.

کاربرانی که NFTها را به دست می‌آورند نیز مجاز به استفاده از آن‌ها در بازی‌های بلاک چین هستند که به بازیکنان کاهش مواد و قدرت استخراج می‌دهد.

به خواندن ادامه دهید

یک بازی کاشی ساده روزانه TX را در Sui Network — Data Platform سر به فلک می کشد

Sui 8192، یک بازی کشویی کاشی روی زنجیره، باعث افزایش شدید تراکنش های روزانه در شبکه Sui شده است. طبق پلتفرم تحلیل زنجیره ای، این بازی حتی از نظر تراکنش های روزانه از Solana نیز پیشی گرفته است.

برای هر نمونه از بازی یک شی جدید ایجاد می شود. این فرآیند شبیه ریخته گری NFT است. علاوه بر این، هر حرکت در بازی به عنوان یک تراکنش ثبت می شود و نیاز به گاز دارد.

به خواندن ادامه دهید

نیفتی نیوز: سرقت از بانک متاورس، تجارت NFT ترامپ رمزارز را به پول نقد و موارد دیگر ترجیح می دهد

بانک آمریکا از فناوری متاورس واقعیت مجازی و هوش مصنوعی برای آموزش کارکنان برای مقابله با سرقت های بانکی و مشتریان عصبانی استفاده می کند. از سوی دیگر، کسب‌وکار NFT دونالد ترامپ، وجوه خود را در اتریوم نگه می‌دارد و در این افشا به هیچ حساب بانکی اشاره نشده است.

به خواندن ادامه دهید

کوین تلگراف را بررسی کنید NFT Steez پادکست

از اینکه خلاصه ما را از قابل توجه ترین تحولات این هفته در فضای NFT خواندید متشکریم. چهارشنبه آینده برای گزارش ها و بینش های بیشتر در مورد این زمینه به طور فعال در حال تحول، بازگردید.

نویسنده: Ezra Reguerra

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا