اخبار ارز دیجیتال

گوگل نیاز به افشای هوش مصنوعی در تبلیغات کمپین سیاسی دارد

Google خط‌مشی محتوای سیاسی خود را که از نوامبر ۲۰۲۳ اجرایی می‌شود، به‌روزرسانی کرده است تا همه محتوای تولید شده توسط هوش مصنوعی در تبلیغات انتخاباتی افشا شود.

گوگل خط مشی محتوای سیاسی خود را با الزامات جدید برای همه تبلیغ‌کنندگان تأیید شده انتخاباتی به‌روزرسانی کرده است تا استفاده از هوش مصنوعی (AI) در محتوای کمپین را افشا کنند.

این غول فناوری در ۶ سپتامبر گفت که در صورت وجود “محتوای مصنوعی که افراد یا رویدادهایی را به تصویر می‌کشد که واقعی نیستند یا واقعی به نظر می‌رسند، افشای اطلاعات ضروری است.” علاوه بر این، این اعلان‌ها باید در جایی که کاربران بتوانند آن‌ها را ببینند، «روشن و آشکار» باشند.

«تبلیغاتی که حاوی محتوای مصنوعی هستند که به گونه‌ای اصلاح شده یا ایجاد شده است که برای ادعاهای مطرح شده در آگهی بی‌اهمیت است، از این الزامات افشا مستثنی هستند.»

نمونه هایی که توسط گوگل ذکر شده عبارتند از استفاده از هوش مصنوعی در فرآیند ویرایش، مانند تغییر اندازه، برش، تصحیح رنگ و نقص، و ویرایش جانبی که “تصویر واقعی رویدادهای واقعی را ایجاد نمی کند.”

این خط‌مشی به‌روزرسانی‌شده برای تصاویر، ویدیو و محتوای صوتی اعمال می‌شود و طبق به‌روزرسانی، انتظار می‌رود از اواسط نوامبر ۲۰۲۳ اجرایی شود. این دقیقا یک سال قبل از انتخابات ریاست جمهوری آمریکا که در نوامبر ۲۰۲۴ پیش بینی می شود، رخ می دهد.

موضوع افشای محتوای تولید شده با هوش مصنوعی از زمانی که ظهور چشمگیر ابزارهای انبوه هوش مصنوعی مانند ChatGPT OpenAI ایجاد و توزیع چنین محتوایی را آسان‌تر کرده است، به موضوعی داغ تبدیل شده است.

مربوط: Google خط‌مشی‌های خدمات را برای مطابقت با مقررات اتحادیه اروپا به‌روزرسانی می‌کند

همانطور که هوش مصنوعی همچنان در زمینه های مختلف نفوذ می کند، گوگل به همراه سایر شرکت های فناوری پیشرو تمرکز خود را بر ابزارها و خدمات هوش مصنوعی افزایش می دهد.

مدیر عامل گوگل در یادداشتی در ۵ سپتامبر گفت که از زمانی که در سال ۲۰۱۵ به این شرکت ملحق شد، به این فکر می کرد که گوگل را به “اولین شرکت هوش مصنوعی” تبدیل کند.

در ۱۷ آگوست، گوگل موتور جستجوی خود را ارتقا داد و پیشرفت‌های مبتنی بر هوش مصنوعی را برای ساده‌سازی عملکرد جستجو اضافه کرد. ما همچنین با OpenAI و مایکروسافت برای ایجاد یک انجمن مدل مرزی، که برای حمایت از خود تنظیمی توسعه هوش مصنوعی در صنعت استفاده خواهد شد، شریک خواهیم شد.

علاقه گوگل به توسعه سیاست‌های هوش مصنوعی به سایر پلتفرم‌ها، از جمله YouTube، که اخیراً «اصول» را برای همکاری با صنعت موسیقی در زمینه فناوری‌های مرتبط با هوش مصنوعی اعلام کرده است، گسترش می‌یابد.

مجله: چشم هوش مصنوعی: ChatGPT، بحث پورنوی جعلی با هوش مصنوعی، از بررسی های هوش مصنوعی آمازون حمایت کنید، نتایج بهتری بگیرید

نویسنده: Savannah Fortis

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا