اخبار ارز دیجیتال

گوگل موتور گره بلاک چین را برای توسعه دهندگان وب ۳.۰ راه اندازی کرد

این سرویس زیرساخت گره و نصب را برای توسعه دهندگان بلاک چین ساده می کند.

بر اساس اعلامیه جدیدی که روز پنجشنبه منتشر شد، غول فناوری گوگل اعلام کرد که موتور گره بلاک چین (BNE) را بر اساس Google Cloud راه اندازی خواهد کرد. به عنوان یک سرویس میزبانی گره، BNE شرکت‌های وب ۳.۰ را قادر می‌سازد تا تراکنش‌ها را انتقال دهند، قراردادهای هوشمند را مستقر کنند و داده‌های بلاک چین را مستقیماً در Google Cloud بخوانند و بنویسند. اتریوم اولین بلاک چین خواهد بود که توسط BNE پشتیبانی می شود. همانطور که گوگل گفت:

امروزه، استقرار دستی گره‌ها فرآیندی زمان‌بر است که شامل تهیه نمونه‌های محاسباتی، نصب یک کلاینت اتریوم و انتظار برای همگام‌سازی گره‌ها با شبکه است. […]BNE Google Cloud با اجازه دادن به توسعه دهندگان برای استقرار گره های جدید و مشخص کردن منطقه و شبکه مورد نظر در یک عملیات، این فرآیند را سریعتر و آسان تر می کند. “

هدف این سرویس قرار دادن گره های شما در پشت فایروال ابر خصوصی مجازی است و اطمینان حاصل می کند که فقط ماشین ها و کاربران قابل اعتماد می توانند با نقاط پایانی شما ارتباط برقرار کنند. علاوه بر این، سرویس هایی مانند Google Cloud Armor می توانند به محافظت از گره های شما در برابر حملات انکار سرویس توزیع شده کمک کنند. به عنوان یک راه حل کاملاً مدیریت شده، BNE تیم توسعه دهندگان خود را برای نظارت بر قطعی های احتمالی دارد.

گوگل در بخش Web 3.0 برای توسعه کسب و کار فعال است. پیش از این، Google با Near Protocol برای ارائه پشتیبانی فنی به گیرندگان کمک هزینه Near Protocol شریک شد. دو هفته قبل، این غول فناوری با Coinbase همکاری کرد تا پرداخت‌های ارزهای دیجیتال را به خدمات ابری خود بیاورد.

بسیاری از شرکت های برجسته وب ۳.۰ از جمله Solana، Hedera و Dapper Labs اکنون به Google Cloud می پیوندند. شرکت لایه ۱ بلاک چین Aptos همچنین می گوید ادغام آن با Google Cloud زمان استقرار گره را به کمتر از ۱۵ دقیقه کاهش داده است.

نویسنده: Zhiyuan Sun

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا