اخبار ارز دیجیتال

هدف بازسازی Google DeepMind ارائه دستاوردهای نسل بعدی هوش مصنوعی است


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

واحد جدید Google Deepmind از ادغام تیم Brain در Google Research و شرکت هوش مصنوعی مستقر در لندن DeepMind که گوگل در سال ۲۰۱۴ خریداری کرد، شکل گرفت.

ساندار پیچای، مدیرعامل گوگل و آلفابت برای تشکیل یک واحد تجاری جداگانه که به توسعه پیشرفت‌ها و محصولات هوش مصنوعی (AI) نسل بعدی اختصاص دارد، به نیروهای این شرکت پیوسته است.

واحد جدید Google Deepmind از ادغام تیم Brain در Google Research و شرکت هوش مصنوعی مستقر در لندن DeepMind که گوگل در سال ۲۰۱۴ خریداری کرد، شکل گرفت. هدف این واحد تجاری تازه تأسیس، تسریع پیشرفت شرکت در توسعه هوش مصنوعی در یک محیط امن است. و نگرش مسئولانه

هدف پیچای از آوردن استعدادهای هوش مصنوعی گوگل به یک تیم متمرکز، «تسریع بسیار زیاد پیشرفت هوش مصنوعی» است. جف دین، دانشمند ارشد Google Research و Google DeepMind که مستقیماً به Pichai گزارش می‌دهد، وظیفه ساخت یک سری مدل‌های هوش مصنوعی چندوجهی قدرتمند را دارد.

پیچای با انعکاس دیدگاه ایلان ماسک، مدیر عامل تسلا در مورد پتانسیل هوش مصنوعی برای نابودی تمدن، اهداف ایجاد واحد متمرکز بر هوش مصنوعی را آشکار کرد.

برای اطمینان از توسعه جسورانه و مسئولانه هوش مصنوعی به طور کلی، ما در حال ایجاد واحدی هستیم که به ما کمک می‌کند سیستم‌های بهتری با خیال راحت‌تر و مسئولانه‌تر بسازیم.»

توسعه بعدی هوش مصنوعی نشان داده شده است که برای تقویت محصولات Google مورد استفاده قرار می گیرد، اگرچه جزئیات خاصی از پیاده سازی در زمان نگارش ناشناخته باقی مانده است.

مربوط: گزارش شده است که ایلان ماسک در حال برنامه ریزی استارتاپ هوش مصنوعی برای رقابت با ChatGPT Maker OpenAI است

یک نظرسنجی اخیر از ۱۱۰۰۴ آمریکایی نشان داد که نگرانی های قابل توجهی در مورد ربودن هوش مصنوعی در محل کار وجود دارد.

۵۶ درصد از پاسخ دهندگان معتقد بودند که هوش مصنوعی تأثیر قابل توجهی بر اقتصاد ایالات متحده خواهد داشت، اما تنها ۱۳ درصد معتقد بودند که هوش مصنوعی بیشتر از آسیب رساندن به کارگران آمریکایی کمک می کند.نویسنده: Arijit Sarkar

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا